• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 5. 7. Den bikini a Comic Sans Day*
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Takže vlastně den pure-bred čokolády 😅
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    XBAHNO: Ok :D
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    QUANTI: Dle wikipedie: "Výsledný produkt je známý jako „čokoláda“ (intenzivně ochucená hořká potravina – to je definice čokolády v mnoha slovnících)." Takže kakaové boby mají hořkou chuť (na mě se nekoukej, pro mě je to taky novinka) a když do produktu dáš bobů dost a nedáš tam mléko(který to teda asi jako osladí), zbude hořká čokoláda... No a právě ta má dneska svůj den.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Proč hořké?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    dneska je Frybi Novy Rok AKA Frybestr! pripitek v 8:50 nutnost, rano i vecer!
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    Došlo mi huleni... :(
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Naprosto tématicky na Mezinárodní den vzdělání synova škola uzavírá pololetní klasifikaci.
    Ještě že je zítra ten Mezinárodní den irské kávy... podle výsledků pak spočítám vhodný poměr kávy a whiskey :-)
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Hlásím, že je dnes Den pivních plechovek. Zdroj ČRo Dvojka.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TLOUDEV: Je, jedenáct minut švihlé chůze denně a máš odcvičeno. Tady to máš i s výzkumem:

    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    NELLAS: jo, malem jsem to nedosel. Je to docela na fyzicku. Uff
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    NELLAS: Ne. Puvodne jsem ho chtel u nas usporadat, ale minimum enthusiasmu v mem okoli v soubehu s debilnim koncem roku zpusobili ze jsem se na to vysral a na magistrat to nenahlasil.
    A asi uz budu slavit jen ty nejvyznamnejsi svatky, jeden az dva mesicne.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Včera jsem si zapomněla zarecitovat básničku, ale dneska si teda doma uklidím pracovní stůl.

    Byl někdo o víkendu v průvodu švihlé chůze?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    my dneska slavíme den epidemické připravenosti vpravdě stylově - manžel před dvěma hodinami vyrazil shánět penicilin, a ještě se nevrátil, a to nikoli proto, že by potkal kamarády z mokré čtvrti. Jen ho posílají z jedné lékárny do druhé, že prý "tam na Mělníce by možná jedno balení mohli mít" a "zkuste ještě Čakovice!"

    snad s těma kartama to zítra vyjde lépe!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tak dneska třeba tematickou?

    Jaromír Nohavica - Pane Prezidente
    https://www.youtube.com/watch?v=60Et9t85lFY
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    tak kdy jindy bych měl jít na procházku s kamarádem, věčným stěžovatelem, než dnes :) se na tu synchronicitu vy*eru!
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    XBAHNO: Sakra, a my ho děláme až dnes...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    XBAHNO: Já radši tuhle .-)

    JABLKON-Hovada bozi
    https://www.youtube.com/watch?v=h2yUXD0WP2Y
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Václav Koubek - Vánoce
    https://youtu.be/cLsc5pR4t60?si=-uItW7KMfbgXvrjq

    A co by to bylo za vánoce bez vánoční písně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam