• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    K470CMM - KMG - IFM - 3D - 4D - SMATRCOPE neboli průmyslové měření dílů název CMM - KMG - IFM - 3D - 4D - SMARTSCOPE neboli průmyslové měření dílů
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    Jedete na Control?
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    PETUNIA: skener budeš mít s vyšší nejistotou měření, to je dobré na měření max. setiny. Takže se k toleranci 0.001mm nedostaneš, nehledě na to měřit o řád přesněji
    K470
    K470 --- ---
    No mam tu novej snimac z uhlikovych vlaken, tak jsem zvedavej. Je sroubovaci jen u talirku, jinak je v kuse cca 10cm. Ten starej byl klasicky sestavenej sroubovaci a z nerezu.. No uvidime..
    PETUNIA
    PETUNIA --- ---
    K470: skenrem...
    K470
    K470 --- ---
    BUDDHA: No ted mam dovolenou tak to poslu pristi tyden..
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    K470: Co to změřit optikou? Pokud k tomu máš výkres, tak pošli výstřižek do pošty.
    K470
    K470 --- ---
    BUDDHA: super, streba bys mi mohl poradit jak zmerit magnety na 3D Cmm. Magnety jsou v nerezovem, nebo sklokeramickem pouzdre. Snimace jsou z nerezu, ale problem je s otocnou hlavou ktera je magneticka. Ktera vlastně drzi celej snimac. Na brousene plose mi to udela odchylu az 0.08 az 0.1 mm a mela by byt 0.001. Pak to rozhodi celou pozici... programator nejsem mam jen aukom 1 a quindos grundkurs.
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    K470: spíš se motám kolem měřicí techniky. Sem tam vyhodnocuji a řeším měřicí programy, automatické vyhodnocení či dávkování dat do evidenčního SW pro další zpracování (MSA, SPC, KL, ZP). Z techniky mám nejblíže k CT / CMM / Tracker / Tracer
    K470
    K470 --- ---
    BUDDHA: Ahoj, měřiš na nějaké mašině? Nebo jen pravitkem?
    BUDDHA
    BUDDHA --- ---
    No jsem zvědavý s čím má zdejší zastoupení co dočinění :)
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam