• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PISKOTIS
    PISKOTIS --- ---
    Jestli neuronové sítě nabydou vědomí, po takových to dotazech nás nemůžou nechat dýchat.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: ten čtvrtý frame celkem odpovídá zadání
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: String ", které" prosím škrtněte, tropické vedro se na mně podepisuje.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    PRAASHEK: U mě ještě často vypadá jako kříženec mezi Klausem a Gašparovičem, případně jako Boris Johnson.
    PRAASHEK: Mám tušení, že jsem odteď na nějakém (dalším) seznamu

    SUK
    SUK --- ---
    PRAASHEK: In the court of crimson CLAAAAAUS!
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PRAASHEK: Tumáš!

    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PRAASHEK: Většinu věcí, které jsem dával tzv. na první dobrou, ale jak píšeš, jsou témata / zadání, kdy je AI poněkud mimo a repetitivní. Většinou zkouším lepší formulaci. Snažím se teď zjistit, zda se nedá do toho zadání dostat alespoň logické operátory AND a OR.
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    PRAASHEK: https://openai.com/blog/dall-e/
    (Nemam k tomu pristup, na NV Research offsite ho meli snad 3 lidi, takze koukam jen na stejny examply co vsichni ostatni)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DAVIDOWITCH: linkni to plz, já se trochu ztratil, když jsem hledal ty přidružené projekty
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    Zkouseli jste nekdo jak vypadaji vysledky promptu pro plny DALL-E? Ja zkusil par a pak toho zklamane nechal, vypada to o dost smutnejc.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    na druhou stranu ale třeba jiné začínají vycházet hezky...

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HUGH_BOYLAN: moje projekty s klausem zatím vychází úplně debilně, protože ať ho chci mrtvého, teplého, trpícího, pyšného - vypadá furt stejně. Což znamená, že to je pravý václav klaus a AI to ví...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Zajímalo by mne, kolik iterací zkoušíte, než jste spokojeni s výsledkem.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Už jsem zpátky. Kdybyste měli nějaké návrhy (home, záhlaví, nápady na soutěže, potřebu masturbovat před mateřskou školkou) tak sem s tím.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Kdo vám dovolil sem přispívat?! Však počkejte, až se vrátím...
    ALESH
    ALESH --- ---
    OSIP
    OSIP --- ---
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam