• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    Having anal sex with AI be like:



    Twitter Weird Dall-E Mini Generations
    https://twitter.com/weirddalle

    AI model generating images from any prompt!

    I Hope This Does Not Exist (spřízněné auditko @ Nyx)

    Lexica - Databáze obrázků vygenerovaných AIčkem Stable Diffusion s prompty a vyhledáváním. Dobrá věc na inspiraci.
    rozbalit záhlaví
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tak já jsem z části uspěl. SD 2.1, prompt A photo of adolf hitler with a text saying "PF 2023", sampler DPM++ SDE, 12 steps, CFG 10, vybrány 2 z 8 vygenerovaných.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOUDY: yes, we can. Třeba tři. (podotýkám, že v promtu bylo slovo hand, ale požadavek na větší množství je čistě štědrost AI)



    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Tyjo, vyšla nová zajímavá neuronka, open-source a teoreticky spustitelná i na lokálu. Někdo se pokusil reimplementovat Dall-E 2. Kvalita se Dalle-2 neblíží, ale je to výrazně lepší než Craiyon, možná to bude podobně kreativní a mají online demo: https://huggingface.co/spaces/kakaobrain/karlo

    PF 2023 to teda taky úplně nezvládlo


    ale některé lidi to (podobně jako Craiyon) zná lépe než Stable Diffusion. Hitler bohužel zjevně není jedním z těch lidí.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tohle bylo ve stejném souboru (mám nastavené NMKD na tři obrázky). Zajímavé je, že i když jsem tam napsal do promptu asi pětkrát "PF 2023" nikde není trojka

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    aneb jak vypadá asi čtvrtý pokus PF s Hitlerem

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    To je stále "a photo portrait of adolf hitler in the style of grand hotel budapest, by wes anderson". Ty větší rozlišení kromě toho že víc zdvojují, tak mají zdá se jemnější barvy, plus něco dělá i jiný sampler (to si už nepamatuju).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    This is now a dancing Hitler thread?

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Neznáte nějakého schopného producenta? Dochází mi peníze a Hitler si účtuje za ty karate performance hrozný prachy



    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    nějaké ukázky z nadcházejícího filmu Karate Hitler



    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CHINOXR: já myslím, že hugh si dělal srandu. a jestli ne, tak... budiž mu renaissance paintaing trail footage of hitler amnesty international lehká
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam