• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    Having anal sex with AI be like:



    Twitter Weird Dall-E Mini Generations
    https://twitter.com/weirddalle

    AI model generating images from any prompt!

    I Hope This Does Not Exist (spřízněné auditko @ Nyx)

    Lexica - Databáze obrázků vygenerovaných AIčkem Stable Diffusion s prompty a vyhledáváním. Dobrá věc na inspiraci.
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    V3S: V3S:
    South Park - They Took Our Jobs!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=QGmhLtsK2ZQ
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    V3S: ano
    V3S
    V3S --- ---
    BROUKOID: a to ti prijde vtipny?
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    V3S: no tak to je ale v poradku, ja nerikal, ze je spatne, ze umelci nebudou mit co zrat :)
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    SATAI: no asi v tom, ze ted muzou obvinovat materialistickou anti-humanitarni spolecnost fetisizujici bezduche stroje, nebo tak neco... :)
    V3S
    V3S --- ---
    PRAASHEK: shit happens, porad muzes zit nenormalne ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    V3S: to já nechci už dávno
    V3S
    V3S --- ---
    tohle je jenom zacatek ... predstavte si hyperrealistickou virtualni realitu automaticky generovanou podle vasich myslenek v realnem case! ... to nejenom, ze nebudem mit co zrat, ale mozna ani nebudem chtit normalne zit ;))
    SATAI
    SATAI --- ---
    BROUKOID: a kde je nějaká změna?
    SALAM
    SALAM --- ---
    BROUKOID: tiez si hovorim, ze najblizsie roky par ludi pride o pracu, ehm...
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    SALAM: a umelci ted nebudou mit co zrat! :)
    SALAM
    SALAM --- ---
    midjourney +PS
    V3S
    V3S --- ---
    vyplejtval jsem rychle trial a ted je mi po midjourney smutno ... ;)

    SALAM
    SALAM --- ---
    CABOWITZ: napr. tu SALAM mi ten storytelling sceny prisiel celkom nevyrazny, a image za surova nepouzitelny... Ale krasu tychto vystupov vidim v tom, ze poskytuju neobmedzene moznosti na upravy, shuffle, doplnanie, atd.. o inspiracii ani nehovorim

    Napr. tu som od zaciatku videl spaceship prelietajuci cez branu/gateway/portal, niekde na far far away planete. Tejto idee/storytellingu
    > v raw vystupe som vedel ze zakladne prvky a kompoziciu mam, ale uplne mi tam chybal pohyb+smerovost lode +symetria samotneho 'portalu', ktory vlastne nevyzeral ako portal. Toz, hodka klikani v PS a vysledok vidis nizsie, myslim ze par drobnych uprav to posunulo na fajn pozeratelnu uroven, posud sam..

    SALAM
    SALAM --- ---
    CABOWITZ, SALAM: je to s upravami, zacistenim (symetria, noise/bordel) prip. doplnenim prvkov z inych vystupov, prip dokreslenim takych, ktore mi davaju zmysel v danej scene (svetla, atmo, atd.)
    Napr. toto je prompt " cinematic cosmic harvester, detailed industrial spaceship, chriss voss inspired, painted by Sparth on a background of epic Stellar pillars, concept art"

    raw vystup vyzeral nejak takto, pre predstavu:

    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    VOZKA: jeden z mych kamaradu, co dela na barandove vytvarne prace to posldni dobou prave zacal vytezovat :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Týpek vysvětluje proces, jakým vytváří z výstupu Midjourney 3d modely. Není to obecně použitelný postup, je to jen na nějaké specifické abstraktní modely, ale vypadá to výborně:

    Convert an AI generated image to 3D
    https://www.youtube.com/watch?v=8uh-qFOi7lQ



    A tenhle týpek zase normálně dělá archviz a produktovou vizualizaci a zkoušel zadat Midjourney ať mu vymyslí archviz scénu a pak ji použil jako referenci a skutečně vymodeloval. Návrhy které od Midjourney dostal jsou poměrně dobré včetně +- korektního a dobře vypadajícího osvětlení a originálního nábytku.

    AI - Is it taking our 3D Jobs?! Using Blender 3.0 to recreate AI generated Archviz images
    https://www.youtube.com/watch?v=qkuldKdbQNU
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    SALAM: zupa, tohle je s/bez uprav? celkem by me pripadne zajimal ten raw vystup. ev. jak dlouho jsi varioval a jaky byl prompt... :)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SALAM
    SALAM --- ---
    SALAM
    SALAM --- ---
    SALAM
    SALAM --- ---
    vystupy z midjourney
    +nejake upravy / dokreslovanie v PS

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam