• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    MATT: jako na 0:30 je to docela epicky :-D
    ARAON
    ARAON --- ---
    Nováček na scéně - Stable Diffusion

    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    PRAASHEK: ((mne ten vysledek samozrejme meta-bavi/dokazu si predstavi ze presne takto by to milan udelal, ale zaroven je zjevne, ze takto ten model opravdu "nepremyslel"))
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CABOWITZ: na druhou stranu možná by takhle autoportrét milana knížáka opravdu vypadal, kdyby uměl knížák kreslit
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    CABOWITZ: ajaj :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Jan Werich je taky mimo znalosti dall·e. Což mě hrozně sere :)
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    SKALARIAK: hm a obavam se ze s tou "soucasnou ceskou klasikou" na tom bude dalle muset jeste zapracovat, tohle je napr. self-portrait of milan knížák. vic kreditu se mi na tomhle testovani uz asi palit nechce :)

    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    PRAASHEK: (hh, az zacnou arteterapeuti pouzivat tyhle technologie misto akvarelu, tak ta sezeni budou mnohem kratsi a vsichni budou driv stastnejsi...)
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    (PRAASHEK: nechci ponoukat, ale tak zkus mno... a ev. sdilej, jak pravil klasik: vsechnu moc imaginaci :))
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CABOWITZ: ty tvoje vizualizace mi vyvolaly vytěsnené fragmenty vzpomínek na pár snů
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    PRAASHEK: jemne rozdily v detailech se v promptu jiste projevi :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CABOWITZ: máme podobné sny
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    hh, tak jozu uprku to moc nauceneho/pritomneho v data setu nema (nebo blbe promptim samozrejme)...
    (painting of Pilgrimage to St Anthony by Joža Uprka, everybody is watching mobile phone)

    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    SKALARIAK: tak v pripade te cute-deathmetalove kapely jsem zkousel saudka a to bylo dalle trosku dale od ocekavaneho vysledku. zatim jsem nic vic nezkousel, ale tak rekl bych ze treba kupku, uprku a dalsi obecne zname malire co jsou soucasti datasetu by to dat mohlo. ... popravde, kdyz srovnas styl luciana freuda a to co mi to vyplivlo taky zrovna neni uplne nejbliz, hh... hele ponoukls me k napadu ... jdu promptit... :)
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    CABOWITZ: hele a umelo by to i nekoho ceskyho? kdybys zadal to samy a dal treba Zdenek Danek style... nebo Dan Pitín , ten je slavnejsi :)
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    pokusil jsem se o vizualizaci meho vcerejsiho snu: family having a picnic in garden inside block of flats with trees. big airplane which just crashed into that garden and caused big detonation and lot of fire. hyperrealistic painting in style of Lucian Freud. dam sem i ty, ktere povazuju za "ne moc povedene" ... :)

    NERD
    NERD --- ---
    BLAHOVEJ: Ja mam jeste do konce mesice neomezenej relax mod. kdybys chtel, muzu taky zkusit
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    BLAHOVEJ: Jaké postavičky? Pošli mi to do pošty, ještě tam pár promptů mám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam