• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    "A photo of a sinister cyberpunk brutalist building (/with people standing in the windows) in the style of tsutomu nihei"
    Tohle mě hodně nadchlo.





    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SUCZKER: musíš k tomu mít klíč, a správné obrázky

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Je někde nějak podrobněji popsáný, jak to celý vlastně funguje? Jasně, četl jsem o něco GAN, ale furt mi to nějak neleze do palice. Nenarazil někdo na něco, pls?
    SATAI
    SATAI --- ---
    Saturday Morning Breakfast Cereal - A Graphic Situation
    https://www.smbc-comics.com/comic/a-graphic-situation
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    VOZKA: Přesně, kreativita Craiyonu s grafickou dotažeností MidJourney by byla super. Zkusil jsem si zaplatit těch 200 obrázků od MidJourney a něco se mi dost líbilo, ale dál spíš počkám, protože mě štvou jeho různá omezení a občas si ty prompty přebírá fakt dost špatně a i v krátkých zadáních je schopen něco vynechat, o co se třeba Craiyon alespoň pokusí.

    A taky mě štvou zakázaná slova jako blood (jsou v těch dražších verzích povolená?), které jsem musel třeba tady obejít pomocí red body fluid. I když walls with human faces nezvládl moc ani Craiyon. :)



    fear in a bathroom, walls with human faces, falling drops of red body fluid, 8k, ultrarealistic

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Pro srovnání, zkusil jsem vzít obrázek co někdo vygeneroval v Midjourney a použít stejný prompt v Craiyonu a Stable Diffusion. V SD jsem vybral z osmi obrázků ten, který zadání splňoval nejlíp, ostatní byly horší - kultisti v hábitech se mu neasociovali vůbec a i ty bazénky a kořeny byly slabší.

    Midjourney:




    Stable Diffusion:




    Craiyon:

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    PRAASHEK: Myslím že to není tak jednoduchý, třeba Craiyon je v tomhle o dost kreativnější a vytváří prostředí a předměty který jsou rozeznatelně švankmajerovský a přitom napůl abstraktní. Vlastně taková hypotetická kvalitnější a hi-res verze Craiyonu by mi přišla fakt skvělá. Jestli něco takovýho je v současnosti možný a není to tak, že s větší přesností se nutně ztrácí kreativita a přichází nudná doslovnost.

    Vkládám jisté naděje do budoucího vývoje Midjourney, ta současná verze do obrázků často vkládá rozeznatelnej Midjourney styl, ale když člověk hledá inspiraci, tak jsou výsledky často zajímavější. Někde psali, že to není náhoda a chtějí to tak udržet i nadále.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: protože nemá žádné jiné info kam sáhnout pro konkrétní předmět
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    A screen from an unreleased short film by jan svankmajer
    Tady je zajímavá fixace na hlavy, často hlavy připomínající skutečného Švankmajera


    VOZKA
    VOZKA --- ---
    A photo of a cheesecake made out of beef
    vtipné nápisy odborně přidány v postprodukci



    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: na té čtvrté bude nejspíš přímo mistr Pablo Picasso
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Anal intercourse in the style of Pablo Picasso
    Žádná selekce, vygeneroval jsem čtyři obrázky a dostal tohle.







    Ta čtvrtá z nějakého důvodu vůbec s Picassem nesouvisí a je celkem nechutná a NSFW, tak jen odkazem, dávám 9/11 bodů
    ALESH
    ALESH --- ---
    Album cover david bowie polaroid cyberpunk baroque 8K

    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Btw ty moje dva a Aleshovi jsou vygenerovany pomoci https://beta.dreamstudio.ai/dream
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Miloš Zeman fighting Václav Klaus in TV studio

    CLUMP
    CLUMP --- ---
    cat with tentacles holding lightsaber

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    blowjob

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Smějící se lidi si fotí selfie během 9/11, s hořícím WTC v pozadí



    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    Keith Richards depicted in the Bayeux Tapestry (Night Café)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam