• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    AIRGURU
    AIRGURU --- ---
    GORG: Me uz to nekolikrat hodne pomohlo, kdyz jsem hledal odpoved na nejaky problem a potreboval jsem spravna klicova slova. Tak jsem ten problem proste popsal a ChatGPT to pochopilo a nasmerovalo me dobre a pojmenovalo to spravnymi slovy, ktere pak sly dobre dal googlit. Napojeni tehle modelu na realna externi API data uz taky existuje, takze je to jen krok od toho aby mi to dalo vysledky i skutecne a dobre ozdrojovane.
    GORG
    GORG --- ---
    I tried using AI. It scared me.
    https://www.youtube.com/watch?v=jPhJbKBuNnA


    jo videl bych to podobne
    GORG
    GORG --- ---
    vyuzit to jde imho i ted... jen si to musis overit :-)

    jednodussi nez to googlovat a rucne hledat, tak se nejdriv nechat nasmerovat

    ja mam spis obavu, ze tomu lidi zacnou duverovat az moc s tim postupnym zlepsovanim a nebudou si to uz overovat
    GORG
    GORG --- ---
    MAKROUSEK: Tohle budou spis pocatecni problemy. GPT-3.5 je myslim neco jako "beta" GPT-4 , ktera uz nebude tolik skalovana vetsim vykonem, ale mit spis optimalizovane neco, cemu rikaji parametry... presnost, tak nas to zase asi prekvapi.

    Kdyz uvazim kvalitatnim skok GPT-2 na GPT-3 a i skok mezi 3 a 3.5 , jde u tohodle chatbota asi cekat zlepseni.. a tohle imho nebude kratkodoby fad.. nejaka docasna moda... to je spis cele o tom, ze OpenAI zverejnili to ChatGPT, ktery uz hodne lidi zaujalo tou mirou verohodnosti... ze pak clovek ma z toho ma i pak nasledne ocekavani dokonalosti... aa pro nekoho dokonce i nejaky dukaz AI vedomi

    Jeste pred par lety byl clovek rad, kdyz AI chatbot byl schopnej aspon trochu si pamatoval kontext, na co se clovek pta, a nejak funkcne poskytovat jednovetne odpovedi, pokud slo o neco hodne znameho. Jako treba jake je hlavni mesto zeme XY.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    JARDABEREZA: Ted jsme se bavili tim, ze jsme se ptali, jake knihy napsala moje zena. Vymyslelo si jich to asi 12, vcetne roku vydani a nakladatelstvi.
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    MAKROUSEK: Je to tak. Často si vymýšlí. Ale když se hodně ptáš, tak ono to zná odpověď... jen musí víc přemýšlet. Já to dělám tak, že si zjistím odpověď na otázku a když ji mám tak googlím jestli to je pravda, pokud si potřebuji být jistý. Pořád to urychluje ten proces hledání o pár kroků.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Tak jsem si hral s Chat GPT a musim rict, ze to placa nemysly. Schvalne si zkuste zadat seznam jedovatych hub v Cechach. A kdyz jsem patral, rekl bych, ze to nenechavaji trenovat lidmi, po tom pruseru s minulou rasistickou AI, takze za par mesicu se z toho stane novelty, ktere se nebude dat verit.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    před časem bylo docela zajímavý okýnko v artzoně..

    Fenomén: umělá inteligence ve výtvarném umění - 3. leden - ArtZóna | Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/porady/12072033166-artzona/223542152010001/cast/955072/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: a který je ten původní obrázek?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    A taky s tím konečně můžu tvořit vkusné krajinky. Tohle jsem se snažil přetvořit pomocí img2img před několika měsíci a bylo to frustrující a furt to nešlo. A přitom taková důležitá věc.





    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Díky nové podpoře ControlNet můžu konečně vidět, jak by vypadal Babiš jako Ferengi, kterým stejně ve skutečnosti je!

    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    Několik slov na téma od Jasona Silvy

    MY THOUGHTS ON AI ART
    https://www.youtube.com/watch?v=z_pvb8085Lw
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Podle mě je to spisovné slovo. Dokonce velmi.
    MIKESHCZ
    MIKESHCZ --- ---
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    podle mne je to jen marketing microsoftu...
    CROME
    CROME --- ---
    TRAGED: Nejsem si jistej, je to pravdepodobny
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CROME: Taky vas sleduje přes webkamery? :-)
    CROME
    CROME --- ---
    TRAGED: Super creepy, vyjadruje se jaden autistickej kolega
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    https://twitter.com/tomwarren/status/1625904209852870663
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    (MATT: za me velka free-style psychedelic parada - v ramci toho co napriklad SD umi to neni nic zvlastniho, ale tady je to moc fajn a funkcne pouzite...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam