• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    YARIN
    YARIN --- ---
    MATT: ty prsty jsou porad solidni vostuda, jak douho jim to bude trvat, nez se to naucej / proc je to tak narocny?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Je to návykový. :)

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    MATT: Dík za tip... Velikonoce za rohem. :)

    MATT
    MATT --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    dalsi image creator
    Tvůrce obrázků z Microsoft Bingu
    https://www.bing.com/images/create/

    "dwarf jumping from giant mushroom, drawn with pencil, ultradetail. forest ground. colourful. "

    dik [E2E4 @ Artificial Intelligence AI]

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    dezinfo telegram/whatsapp chaty asi zazijou renesanci :)



    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: would bang
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    OSIP
    OSIP --- ---
    Zajimavy srovnani AI aplikci na zvetsovani rozliseni
    Upscaling AI-art generations for Fine Art quality printing | Andrei Kovalev's Midjourney Guide
    https://ckovalev.com/midjourney-ai/guide/upscaling-ai-art-for-printing
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    GANDHI: leonardo tuhle možnost má. Sám jsem nezkoušel, ale uživatelských modelů už tam je docela dost.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    FRK_R23: jj, navic pracovat dal na necem, co je konzistetni s tvym vlastnim stylem musi bejt nutne jednodussi a vysledek imo bude vypadat prirozenejc
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GANDHI: To je podle mě výbornej nápad! Umět kreslit, tak už to zkouším taky. Necháš si udělat X skic a pak si vybereš to, co rozpracuješ dál. Za mě to určite zkus :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    FRK_R23: priznam se, ze si nejakou dobu zahravam zcela samolibe s myslenkou zkusit natrenovat nekterej z trenovatelnejch algoritmu na mejch skicach nebo obrazkach a vytvorit si tak robota, kterej bude generovat veci v mym stylu:)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GANDHI: Přesně tak o tom uvažuju. Já kreslit neumím, a když bych chtěl dělat řekněme postavu z Cesty krve od Kulhánka (Mad Max style), tak mi tohle přijde jako super začátek.

    Osobně si nemyslím, že tyhle nástroje seberou lidem práci. Ale myslím si, že kdo tyhle tooly nebude používat tak zapláče. Je to prostě nová lopata. Lopata která docela kope sama a umí toho ještě víc, ale pořád lopata :)

    Snad mi rozumíš :))
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    FRK_R23: ok, tak to jo, na generovani rychlyho kvanta napadu nebo treba i zajimavejch barevnejch schemat je to vynikajici
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GANDHI: Vzhledem k tomu, že tohle zabralo asi tři minuty mi to přijde jako naprosto dokonalej začátek. Já od toho nečekám perfektní koncept. Já od toho čekám nějakej návrh, kterej se pak dá dále rozpracovat.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    nebejva u takovejhle skecu zadouci, aby se pohledy nerozchazely v detailech?:p A to pomijim to, ze by z nich melo bejt na prvni pohled patrny, na co clovek kouka - zatimco tady jsem se u toho vrstveni limcu nekde ztratil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam