• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SPIKE411: jaky casovy skok? Mesto nebylo bombardovane. Jenom tam lidi nezvelebovali verejny prostor, bali se, uz se neboji. Udelali to z radosti nad tim, ze Imperium zmizelo.
    A navic chatrce vzniknou za par dni.

    IKARI: Proc se nestahnout: hlad.
    JADE
    JADE --- ---
    hele treba chtej jen ukazat ze extremismus vyznani typu, celej zivot nesmis sundat helmu, muzou provozovat jen uplny dementi :P
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    IKARI: Jo taky jsem si říkal, proč se nestáhnou do té jeskyně. A pak Deus ex machina. Úplně samoúčelná akční scéna.
    DWAY
    DWAY --- ---
    SPIKE411: doufejme ze ohledně toho maji Dave a Jon nejake eso v rukavu :)
    IKARI
    IKARI --- ---
    Mando ... no jeste uvidime, ale zacalo to zase pribehem o propracovanosti herniho side-questu a zas uplne zbytecnou mandatorni akcni scenou s krokodylo-zelvou (vazne nikoho nenapadlo zavelet ustup? mel jsem za to ze je trapi nedostatek clenu a tahle scena se zasvetcenim mela ukazat, jak se snazi zas postavit na nohy ... a pak takhle zbytecne riskuji - jsem uprimne zmaten, co to melo znamenat) - zatim mi to moc optimismu nedodalo

    SPIKE411: Book of Boba Fett bylo fakt utrpeni, divat se na to nedoporucuju, ale par veci tam zasadnich bylo:
    - zjistili jsme ze Luke zapomnel co se naucil behem OT a stavi novy rad Jedi, podle toho jak si asi nastudoval, ze fungoval pred imperiem, i kdyz by ted mel vedet jakych chyb se dopoustel a vesele je opakuje - ve sve nove nabyte "moudrosti" dal Groguovi na vyber: muze se stat rytirem Jedi, ale musi za sebou nechat vsechny zavazky - nebo se na to vyprdne a vrati se za Mandem, coz Grogu udela, cimz zresetuje finale druhy rady
    - Mando si postavi/opravi/zupgraduje tu N1 stihacku jako svuj novy dopravni prostredek
    - Mando se prizna, ze sundal helmu, je vyloucen z ty jejich sekty a dostane quest na redeemnuti
    - Mando necha roztavit to svoje beskarovy kopi a necha z neho udelat krouzkovku pro Grogu
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    'The Mandalorian': Bringing IG-11 Back Just Doesn't Make Sense
    https://collider.com/the-mandalorian-season-3-ig-11/

    Za mě meh. Ten časový skok je matoucí (nekoukal jsem na The Book of Boba Fett, tam mi třeba něco uteklo?), Grogu měl projít tréninkem, ale není vidět žádný vývoj (?), opakované dohadování, jestli Mandalore je zamořený nebo ne, to přece nemůže být těžké zjistit, zbytečná scéna s Bo-Katan, honička s piráty fajn, loď nuda, kapitán jak Davy Jones z Pirátů z Karibiku…?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Takový klasicky první dil imo. Not great not terrible. Ale pirátská lod byla dobrá.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Star Wars High Ground Memes added a new photo to the album: Star Wars Appreciation.
    2d

    Tynnra Pamlo first appeared in Rogue One: A Star Wars Story performed by actress Sharon Duncan-Brewster. She reprised the role for The Bad Batch S2E7 "The Clone Conspiracy."

    Tynnra is also a character in the prequel novel "Leia, Princess of Alderaan" which takes place 3 years before Rogue One. However, this Bad Batch episode set 19BBY is now her earliest appearance in the timeline.

    If you are interested in reading the other appearance check the apps Libby and Hoopla to see if you can get this book for free from your library or you can listen for free with the Audible trial. https://amzn.to/3GsUTmf

    #Starwars #RogueOne #RogueOneAStarWarsStory #TheBadBatch

    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Kazdopadne kritici, co videli krom poslednich dvou epizod celou druhou radu Vadny varky, naznacovali, ze cca v pulce serie se to rozjede, tak uvidime. Btw pristi stredu bude dvojdil! A podle nazvu to vypada slibne.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    CLUMP: Tohle nema souviset s predchozim prispevkem.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Resistance bylo slabsi a popravde i rada dilu Klonovych valek a zvl. Rebels byla meh.
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Hehe, tohle docela sedí, včetně toho novozélandskýho přízvuku Omegy ;)
    Basically Every Bad Batch Episode
    https://www.youtube.com/watch?v=B0Xn7fdAykw&ab_channel=corycoogan
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    JADE: Omega je male dite, zvidavy typ. Jenom si pockej, na velke finale.
    JADE
    JADE --- ---
    docela hezkej wookipedia dil, ale nejak mi Bad Batch prijde jako nejslabsi SW animak, nebavi me to...je to takovy proste deti < 10 a desne me irituje ta mala peeep :(
    ZIGI
    ZIGI --- ---
    KARLOSK: Cody je AWOL (e to tam jasne receny), tedy nejspis zdrhnul.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    CLUMP: mě to vyznělo, že ho nechali odstranit, protože začal pochybovat o impériu.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    KARLOSK: Ja to pochopil tak, ze po udalostech posledni epizody dezertoval.
    ARAON
    ARAON --- ---
    KARLOSK: Pochybuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam