• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Tvl, vzdyt migrujici purgillove jsou i v zaverecnych titulcich. Primo pod nosem
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    KARLOSK: A to jsem si vsiml i dalsich, co nezminuje, lol. Ne ze bych jich teda dal tolik sam, to ani nahodou.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    KARLOSK: nesmis ty clickbaity brat tak vazne :)
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    CLUMP: 107? odcházím na osamocenou pouť studie SW.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    JONY: Tady je k tem purgillum, stezkam a tak neco od lore fanatika, cca od 25. minuty. Ale je to pekne cele.

    AHSOKA Episode 1 & 2 BREAKDOWN - Every Star Wars EASTER EGG Explained!
    https://youtu.be/LN3IoG7Glgs
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Silueta zivyho purgilla na zacatku druhyho dilu v case cca 5:20 vlevo nahore nad sloupem.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    JONY: Spekulanti spekulujou, ze jde uplne puvodne o migracni cestu purgillu, vesmirnych velryb, ktery umi prirozene plout hyperprostorem a od nichz puvodne snad bylo cestovani hyperprostorem okoukany. Vzhledem k tomu, ze purgillove na konci Rebels skocili kamsi pryc do neznama s Thrawnem a Ezrou, by to i davalo smysl. Jsou jejich maluvky videt na ty projekci mapy a kdyz Baylan kouka u toho jakoby stonehenge k obloze, v mracich je na zlomek sekundy mozna videt obrys purgilla. Ale nejsem takovej lore fanatik, abych k tomu vedel vic a co je o purgillech a prvnich hyperprostorovych cestach v komiksem, knihach atd.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    By mohl být nějaký flashback Anakina s malou Ahsokou kterou by předabovala Ashley Eckstein :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    ANTICLOVEK: Ja jsem si laserovou branu vnitrne oduvodnil tak, ze kde neni brana, je minove pole. :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    KARLOSK: Skoro bych cekal, ze sejme spis on ji. :)
    JONY
    JONY --- ---
    Je tu nějaký SW lore fanatik, který by věděl zda ta zmínka o "Pathway to Peridia" má nějaké opodstatnění v lore nebo to bude něco co si tvůrci vymysleli sami?
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    jo a Sabin na dálnici super scéna, měl jsem radost, že nová (pro mě) cool postava... a pak jak se tam dál chovala jak debilní harant:) omg

    (nesledoval jsem animáky, až na pár zásadních scén vystříhanejch na youtube)
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    všude na netu je, že jsou Dark jedi

    jinak zamě dobry, čekám co bude. sem tam nějaká seriálová nelogičnost, která mě trochu kopne do ksichtu, ale zatím nic tak hroznýho, jako Obiwan a pověstná laserová brána uprostřed ničeho :D

    snad se to rozjede... a furt naivně doufám, že se Ahsoka a Luke potkaj a nějak se rozjede nová kontinuita, která vymaže epizody 7-9 omg
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    ARAON: takže můžeme čekat na konci otočku kde ta padawanka sejme mistra protože přejde zpět na světlou stranu.
    ARAON
    ARAON --- ---
    KARLOSK: No a nelibila se mu predstava, ze by mel Ahsoku zabit. Filoni myslim rikal, ze ti dva jsou neco mezi Jedi a Sith. Rozhodne zadni dobraci, ale ne uplne uplne bad.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    První dva díly super.
    Hodně mi ten start připomněl starou trilogii.
    Dost laserů, dost bitek s lightsabery a příběhově cajk.

    Co je ten Baylan Skoll teď zač, Dark Jedi? Sith určitě ne.
    Výcvik té padawanky taky bere dost ala Jedi order, viz její copánek.
    ARAON
    ARAON --- ---
    A prvni non-spoiler dojmy jsou, ze scenar mi prijde takovy spis do animaku. Hodne live-action Rebels. A casto ponekud prilis dlouhe sceny a zamyslene pohledy, ktere maji byt emocionalne vyznamne, ale vyznivaji ponekud plose. Ale nestezuju si.
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: vsak to primo navazuje na Mandaloriana. Jak rikam Luke in his prime. Teprve planoval zalozit Akademii. Coz je v podstate tam kde sme ted s Mandem. Ten Zahnuv pribeh by se klidne poupraveny mohl hodit do stavajiciho Canonu jako vsuvka a nijak by to nenabouralo novo trilogii.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    THRAWN: no ja jenom, ze pokud jde o Heir to Empire, o okoho asi pujde. Sloane? ;)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    SEJDA: to uz by bylo trosku pozde ne? jestli chce zpracovat neco ze Zahnovi trilogie, tak by to melo bejt 6 let po Endoru ne? takze spis tedka navazat na Manda, kterej je taky tak sest let po ne? ta sedmicka je asi dvacet nebo kolik, a hlavne po devitce uz nemas Luka ani Sola:) leda ze by je nakolonovali a sudenly there was a Luke:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam