• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: dcera tam nebyla, ale ukazala se tam ta sova na konci
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    jo já si říkal, že to tam někde bude jasný a že to asi bude něco z animáčů, co neznám no :) kouknu pak na nějaky lore videa, kde mi to vysvětlej :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    SEJDA: nechapu
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Fakt jste si mysleli, cely dil, ze to Ahsoka prezije?
    ARAON
    ARAON --- ---
    ANTICLOVEK: Tak ja bych rekl, ze zrovna tohle az takova zahada neni...

    IKARI
    IKARI --- ---
    SEJDA: naopak, myslim ze pozdejsi stazeni to riziko zvysuje - mohl projevit trochu organizacniho skillu a scasovat to, aby mohl odletet driv a zaroven, aby ten prstenec nebyl v atmosfere moc dlouho - jak nakladani beden, tak pripojovani prstence mohlo probihat zaroven ... ale budiz, to bych prezil

    ale co mi vadilo dost bylo to, proc nepreparkoval SD o kus vedle, kdyz uz mel ty bedny nalozeny
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    IKARI: kdyby stahnul prstenec do atmosfery predcasne, vystavil by ho vyssimu riziku zniceni, tehdy nemel jistotu jak se Ahsoka bude chovat, jenom to predpokladal.
    IKARI
    IKARI --- ---
    btw, kdyz pominu to, ze Thrawn mohl pripojit ten prstenec jeste pred tim, nez skoncil s nakladanim tech beden, tak byl nejaky duvod proc s tim star destroyerem neuhnul jeste pred tim, nez ho nasadil? teoreticky mohl byt pryc jeste driv, nez vubec dobehli k te vezi - v tu chvili uz mel nalozeno a mohl v klidu nasadit prstenec o kus vedle
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ANTICLOVEK: dozvedeli .. vola ho Mortis, nejspise Syn. Naposledy stal Skoll na ruce Otce, po levici mel Syna a po pravici nebyla Dcera.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ANTICLOVEK: jojo taky sem nadaval na Disney priposranost. Protoze jak pravis, s tema mecema s nema meli udelat kratky proces.

    A vylozene sem se pousklibnul jak mu usekla tu hlavu za tim obeliskem.

    ANTICLOVEK: Filoni ma tocit dedice imperia ne?
    IKARI
    IKARI --- ---
    KARLOSK: tos teda nechtel mnoho 8D
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    ANTICLOVEK: chci trilogii clone wars, Ahsoka na vandru po galaxii a zakončit to v alternativní realitě, kde ukradnou ten planet destroyer z Exogolu zabijou fotra Ray, a Jedi se zas budou cvičit na Corusantu a ne v nějaký hroudě ze šutrů 😉
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    nemaj to zakončit v nějakym tom Ahsoka filmu?
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Já jsem spokojenej. Dostal jsem co jsem chtěl a doufám na podzim 2025 v druhou sérii kde to zakončí.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    - chjo tak jsme se nedozvěděli, co Skolla volá :)
    - Anakin na konci dobrý
    - jsem rád, že Thrawn zdrhnul a že mu to "vyšlo"
    - souboje pěkný, když nad tím člověk nepřemýšlí aneb neměl by kurva světelnej meč bejt naprosto ideální zbraň na tupý zombíky? :D wtf
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    jestli přežije, tak CGI a během pár prvních minut bitka, která mu znetvoří obličej > maska a je to:)
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Taky by meli vyresit, co s Leiou. Furt misto ni posilat 3PO jako ted v Ahsoce nemuzou. A jestli vsichni neuviznou v cizi galaxii, ale Thrawn se vrati, tak se proste Leia objevit nejak musi.
    ARAON
    ARAON --- ---
    LORDPEET: Jenomže to je drahé, musí k tomu mít svolení rodiny, etc. Plus nejde jen o to, aby ta postava stejně vypadala. Jde o hlas, herecký projev. Luke sice nakonec vypadal dobře, ale hrál jako dřevo a zněl strašně ploše.
    Přeobsadit, zabít, nebo schovat pod masku, jsou všechno jednodušší varianty.
    DWAY
    DWAY --- ---
    CLUMP: Otazka jestli jsou upne nefunkcni, nebo jen designove ale pouzit se daji. Jinak samozrejme to bude chtit krapet scenaristickou berlicku, protoze asi uplne necekali, ze herec umre. Takze bych jim trosku nesmyslu odpustil. Jakoze proste nekde nasli nejakou technologii, a nebo jak rikas ta Dathomirska magie. Kterou by teoreticky mohli vysvetlit zmenu vzhledu i bez masky atd. A nebo to proste udelaji po staru, a proste vymeni herce a budou se tvarit ze se nic nestalo :)
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    DWAY: Zalezi, jak je na tom cizi galaxie s technologiema. Jestli tam existuje nejaka fungujici vyspela civilizace, nebo jen trosky davnych risi... I ten Thrawn drzi Chimeru pri zivote asi jen tak tak, vsiml jsem si, ze motory ma funkcni jen ty maly pomocny, sam ma odrbanou uniformu... Ackoliv carodejky by mu mozna mohli nejak pomoct jako Talzin udelala Maulovi novy nohy ze soucastek z rozbitych battle droidu. Jenze ty mozna odfrci za chvili pryc.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam