• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYSTAR WARS seriály - Spoilery povoleny!
    Otevřená diskuse o nove vychazejicích STAR WARS seriálech.
    SPOILERY POVOLENY!
    rozbalit záhlaví
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    ARAON: Fakt? Ty jo, jsem si zatím otevřenýho ohně nevšimla. Se picnu. :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    CELLINDRA: Oheň ve vakuu je Star Wars standard již od začátku. Něco jako zvuk ve vakuu. Tohle rozhodně není první případ.
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    Za mě zatím nic moc. Očekávání mám celkem nulový, takže se ráda nechám příjemně překvapit.
    Postavy mi většinou nejsou sympatický (a za Carrie Anne Moss, na kterou jsem se fakt těšila, bych na ně poslala obchodní inspekci za klamání spotřebitele) a zatím mě moc nezajímá jejich backstory, možná akorát Master Sol je lehce zajímavej.
    Kostýmy a masky vypadají lacině, jak levnější cosplay (oproti CGI, který je standardně super).
    Na druhou stranu příběh existuje, i když děsně přímočarej, ale to není na škodu. SW klišé a fanservis se konají přiměřeně, souhlas s KARLOSK. Zmínka o Nar Shaddaa potěšila.
    Logika dost hapruje, což mě nepřekvapuje. Ale překvapuje mě, že v celým produkčním týmu zjevně neexistuje člověk, kterej by věděl, že oheň ve vakuu nehoří. :)))
    Zaujala mě hudba.
    Uvidíme, jaký to bude dál.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    Ja jsem po prvních dvou dílech docela nadšenej. Nezklamalo mě to.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KARLOSK: uz jenom ucesy to silene tlaci na vychodni trhy. Je to paradni show. Miluju zabery na prsty. :D
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Acolyte:
    Za mě super. Konečně něco mimo Skywalker ságu, která je už totálně vyždímaná.
    Je to nový, svěží. Po dvou epizodách přiměřeně akce, známé lokace, přiměřený fan service. Netlačí to na pilu.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CLUMP: diky, tim je moje dilema vyresene ..
    Morgan mela svuj dil v Mandalorianovi.
    Disney+ | Video Player
    https://www.disneyplus.com/play/170968a1-9585-4253-9398-34be0c1e817d
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Morgan je z Ahsoky, ve Fallen Order byla Merrin...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KARLOSK: ctyrikrat Ano?
    tak 1. dil Tales of the Empire byl pred Fallen Order a 2. dil Tales of the Empire byl po Fallen Order, co se ji stalo, ze se chce mstit a komu? Jedi? Ve Fallen Order vypadala s Jedi zadobre.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Ano
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    1.5. nam skoncily Bad Batch .. definitivne? Posledni dil byl, no .. malo depresivni?
    Ale muj optimismus mi dopral napeti temer do konce. Stale jsem cekal, ze ten Hemlockuv operativec bude Tech :/

    No a na D+ je novy serial Tales od the Empire.
    Morgan, je to ta Ashoky? Je to ta z hry Fallen Order?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    May the 4th be with you! :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    TRAGED: kdyby to byla pravda tak by to o dost vylepsilo tu trilogii. Ale uprimne tato uroven "subtlety" (nevzpomenu si na ceske slovo) je na disney Star Wars nerealna.

    Staci kdyz si vybavim "Are you ready to face your father? *dramatic pause* Han Solo" protoze co kdyby nahodou nekomu z publika ten naznak nedosel :-D
    SITH
    SITH --- ---
    TRAGED: big if true!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    :-))))

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    Vadna varka = Bad Batch .. VV = BB .. ucime se azbuku :)

    Utek byl strasnae prvoplanovy .. pro deti. Oddanost vedkyne byla sokujici. Pokud z ni nebude dalsi Hux .. davam tomu jeste 2 epizody :)

    Zbytek byl velmi krasne zdramatizovany ale mozna az moc soft, jestli toeda teenageri pochopi tu realitu "spickoveho vedeckeho centra v daleke pustine"
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Rogue One Easter Egg May Have Secretly Set Up Bad Batch Season 3... 8 Years Ago
    https://screenrant.com/star-wars-rogue-one-bad-batch-easter-egg-theory/

    Jyn Erso references "Mark Omega" in Rogue One, potentially connecting to The Bad Batch season 3.

    Rogue One's Imperial projects and plans could be linked to the Empire's hunt for Omega in the animated series.

    The Bad Batch has already explained Project War-Mantle, suggesting more connections could potentially come.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Napriklad co bylo v tech kojich, na ktery Palpatine s pandoktor Hemlockem koukali v utrobach hory Tantiss? Jde o klon/klony mladyho Palapatina? Assajj Ventress? Neco jinyho? Stane se Snoke z Hemlocka?

    Jak se mi Epizoda IX nelibila a prisla pitoma, tak se priznam, ze snaha vysvetlit "Somehow, Palpatine returned" v serialech mi nevadi. Naopak, tema klonovani, temnych experimentu, snahy modulovat vedecky citlivost k Sile atd. mi prijdou dost sexy. Zvlast, pokud to bude tak hezky, jako prvni tri epizody treti rady Vadny varky, ktery mi svoji kvalitou a temnotou udelaly radost. Hlavne teda prvni a treti.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    JADE: Tak podle vseho to vypada, ze se tematu klonovani, dark science, secrets only the Sith knew bude vic venovat aktualni treti rada Vadny varky. Jinak me uz to taky moc nebavilo, ale zrovna ta linkova spekulace mi proste prisla na rozdil od jinych aspon zabavna. Kazdopadne ted zrejme spekulace ozijou.
    JADE
    JADE --- ---
    vlastně je to docela nuda a už mě nebaví se nad tím ani zamejšlet... spíš nechápu, že to někoho pořád baví :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam