• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BARA_ONLY_ONEHBO Max
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    TAP: Chromecast a appka v mobilu. Udela chytrou televizi i s prehistoricke plazmy.
    TAP
    TAP --- ---
    a mně se to zrovna hodí:
    jak přehráváte HBO Max ve 4K na Windows 10 PC, připojenýmu ke 4K TV, co je ale celkem hloupá a neumí stahovat appky?
    asi by mi stačilo i 1080p, ale to, co leze z HBO z prohlížečů je neštěstí, vypadá to trochu líp než filmy, co jsme si vypalovali před 20 lety. podezřívám nějaký DRM omezení případně starej procesor (i5-6500)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IOM_NUKSO: On to je jen poradni hlas. Klidne by to admini mohli nezalozit i pri 30/0 ve prospech PRO. Ale samotneho me zajima jak dlouho a hodnotne to tu bude.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    KOC256: no vysledek je 15 hlasu pro, 14 proti :D takze tesne ale asi to staci k zalozeni
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já to nechápu, když jsem se díval naposledy, tak většina hlasujících byla proti založení a přijde mi nesmyslné speciální auditko jen pro HBO MAX. To se tu jako bude probírat něco co nutně souvisí JEN s HABO MAX a nepůjde aplikovat na NETFLIX a další služby? Tedy nebudou se tu v žádném případě probírat pořady, protože ty povětšinou budou i jinde?

    Nebo to po týdnu bude odsouzeno k zapomenutí jako další obdobné jednoúčelové kluby?
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam