• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WRNQSpoločenstvo samozvaných kaderníček
    REONA
    REONA --- ---
    Já něco přihodím, ale nestříhám - češu :-) Na fotkách kamarádky drdol před plesem, dcery drdol, když jsem si jen tak hrála, a copánky coby opatření proti nedostatečnému česání na týdenním táboře :-)

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MULTICAT: Výborně, tak klidně ;) Já jsem na tom podobně, jen jsem ještě nic nevytáhla.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    WRNQ: já bych mohla naházet svoje selfie za posledních x desítek let :) Po první a jediné návštěvě kadeřnice jsem se rozbrečela a se stříham se sama.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Co to?

    Já se o omlouvám, že jsem založila auditko a vůbec se mu nevěnuju, ale původní idea byla zde sdílet fotky účesů, které vznikly DIY doma aka noční můry všech profi kadeřníků.

    Takže teď už to víte a budu se moc těšit na příspěvky. Nejde mi o hejty, spíš o to se podpořit, udělat si třeba srandu z nezdaru a podobně. Věřím, že těch, kteří se stříhají doma sami, je fakt dost.
    CHRASTA
    CHRASTA --- ---
    Ma tu nekdo zkusenosti s ocaskam na temeni hlavy ?
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    TROJKA: Ahoj , mrkni na fb na stránku drediska … Dredy vcelku ovladam 😉
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Že by se z Kotelny udělalo dočasně i kadeřnictví?:)
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    Ciao , sice jsem vzdycky chtel dredy , ale to co se mi nyni samocinne vytvorilo na palici , to je na palici uz a nejenom ze jsem vágus , ale uz tak i vypadam ..někdo kdo mne zachrâní?)
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam