• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHRetro fotky MTB a silničních kol.
    Retro fotky MTB, silničních kol, kol a komponentů z počátků.
    f2a7062dcad68ca53de05fd5213728c5-bicycle-art-bike-rides
    rozbalit záhlaví
    C00BA
    C00BA --- ---
    AAHHWISEGUY: WTB Speedmaster


    WTB Speedmaster Cantilever Brakeset: Original Pads, Cunningham MINT - Bike Recyclery
    https://bikerecyclery.com/wtb-speedmaster-cantilever-brakeset-original-pads-cunningham-mint/
    TSOH
    TSOH --- ---
    AAHHWISEGUY: Netušim, ale asi to bude nějaká garážovka a typově cantilevery s pružinou/tím drátem venku.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TSOH: co to je za zajimavy brzdy?
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    TROJKA: luxus ...ale ta pumpicka je mozna jeste starsi
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    TROJKA: Ten mechanicky tachometr je bozi, uplne jsem si vzpomnel jak jsem v nacti letech dupal z kopce a pomrkaval kolik jedu... :D Diky za pripomenuti!
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Integrated front brakes on a Pinarello

    TROJKA
    TROJKA --- ---
    MAWRHIS: jj , viděl jsem ho , taky mám několik takových , jen ne červené , je to velké a pohodlné kolo. . nicméně , původní banánové sedlo jako na fotce mám dva kusy , a pravda , bylo vždy práve na tom typu jako dals, jenže jsem koupil ve sběrně uplně nabouraný zkroucený a prostě mi to nedalo a postavil jsem si takové super deluxe sobi , je vidět na fotce v pozadí, příště dám lepší fotku. .a dokonce mohu dát i video, supersobi hraje v upoutávce na Oživlý Josefov )
    Nezapomeňte dorazit. Ale teď ještě ne! Až 14 a 15. července 🙂 Oživlý Josefov 2023 #objevujpamatky #europeanfortresssummer #umeleckakoloniebastioniv... | By Pevnost Josefov - Bastion No. I a podzemí...
    https://www.facebook.com/festungjosefstadt/videos/651146663275617?idorvanity=384115513808660
    sorry za rozsáhlejší příspěvek . .

    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    Dával jsem vedle kolo mojí ženy, to je taky super deluxe a i to vypadá na stejnou barvu, jen prostě jiná forma :)
    [MAWRHIS @ Fotky našich biků]
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TROJKA: presne todle sedlo mam totiz taky a jak rikas desne tlaci - je to kus plechu s malou vrstvou molitanu ;-) Puvodni je jina liga:

    TROJKA
    TROJKA --- ---
    MARASAN: možná máš pravdu, takhle jsem to pořídil , je to taková stavěnka , i ty řidítka jsou jaksi Sobi , jenže to všechno byla produkce Velamos , tak kdoví. . využívám své nepřeberné základny a občas si taky postavím něco podobně nestandartního . .
    . .ale to banánový sedlo - to tlačí v tom sedu s kolenama nahoře , to tlačí do prdele tak , že na tom jezdím jen ve šlapkách , ale to se zase povolujou řidítka v tom hliníkovým představci a víc to utáhnout asi nepude , to rupne, no uvidim . . ale frajeřina jinak dobrá , ne?))
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TROJKA: banana seat uz IMO neni original, ale vymeneny. Puvodni by asi tezko vydrzelo.
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    TSOH: sorry , blbá fotka- Velamos Super De Luxe , víc už to prostě nejde , oůplně nejvíc toho co tehdá šlo mít, takže to ani nebylo k mání , jen na vobrázku ve vejloze Kotvy. .)))
    TSOH
    TSOH --- ---
    TROJKA: Co je to za rám? výrobce..
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    PALEONTOLOG: jo , můžeš si ho přijít prohlídnout dnes na Štvanici , budu tam na něm ))) ale nemam ho teď u ruky, tak fotku nemam . .
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TROJKA: to je nějakej ručičkovej tacháč? můžu detail, plz?
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    včera jsem si udělal radost a přibylo mi do sbírky . .má i tachometr!

    VITI
    VITI --- ---
    2001 :-) https://www.youtube.com/watch?v=PQndCIgFWPw bohudik jsem byl na KS Road.
    VITI
    VITI --- ---
    TSOH: jal jel poprve 2003 nebo 4 ... sice vecka, ale idealni pocasi. Ujede to kazdej, urcite nevahejte a prijedte ... nikdy nevis kdy to O.Cada zabali a nic nebude.
    PSYSBEE: dneska uz jsou asi obtiznejsi akce, ale tradici a atmosferu maji Sudety jedinecnou.
    TSOH
    TSOH --- ---
    PSYSBEE: Hele, krásný časy... Do toho zavodu jsem byl nalanařenej kamaradama z Černošic, co jezdili etápky po Brdech.
    Ten v 98 byl pevný kolo bez nášlapů a skoro celej závod pršelo.. Probrzdil jsem tenkrát skoro celý špalky na brzdach (Véčka). Rok 99 jsem měl navíc vidli Kangaroo XC 70. Startovné si pamatuji, že bylo 1000,-Kč. Čas jsem měl v obou případech 9 hod a nějaké minuty navíc.
    Dnes bych to asi už neujel.. (cca 120 km a převýšení 3500m)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    TSOH: a samozrejme velkej respekt, zes to jel - v devadesatkach, na Vckach a predpokladam s PEVNOU VIDLI?!!! :-)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    TSOH: parada, tenhle maraton měl a furt ma "koule" (km, převýšení, technicka obtiznost). Vaclav, Hvezda, vůbec celej prujezd piskovcovyma Broumovskyma stenama je něco co zazijes jen malokde.. (o MTB Trilogy se bavit nebudu, to je vicedenni magorarna od magora (Vena Hornych) pro magory.. :-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    Trocha nostalgie... Čas nehorázně letí...
    IMG-20230607-083831
    IMG-20230607-083901
    IMG-20230607-083950
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam