• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEFotky našich biků
    MAWRHIS
    MAWRHIS --- ---
    Tenhle "bike" jsme sehnali loni za 1000,- pro mojí ženu do města. Zcela autentický, předtím ježděno původní majitelkou od mládí až do důchodu. Přidal jsem jen stojan a delší predstavec z Favorita.

    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    FORELLI: Aha, spatne pochopeno :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    BEREGOND: Jak píše Marasan, bavili jsme se o té spodní vodorovné, jinak samozřejmě klasický spodní úchop využívám :)
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Ja si nemuzu pomoct, ten dvojplosnik je hroznej :D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BEREGOND: ja mel konkretne na mysli spodni pricku riditek na Canyon Grail
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    FORELLI: ja teda mam najezdenou asi tricetinu na grailu co ty, ale obcas spodni uchop pouziju, jednak se trochu protahnu a pouzivam ho na rovine kdyz jedu proti vetru.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FORELLI: sedlo chapu. Canyon mne trosku sere tou nemoznosti zvolit si sirsi sedlo a musim si je pak kupovat ve Specialized.

    Kazdopadne at slouzi!
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    MARASAN: pohodlný jsou samozřejmě optikou silničáře, který na ně přejde :-) bikera, který je zvyklý na odpruženou vidli tím nijak neohromíš. Největší přínos tohoto řešení je při horním úchopu (ne na pákách), tam je to na rozbité silnici znát. Na dlouhejch štrekách to určitě trochu ruce pošetří.

    Jinak chytnout se za tu spodní část beranů mne ani nenapadlo, nedává to fakt ergonomicky smysl a je to nebezpečný.

    Kromě takových klasických provozních výměn jsem si udělal vloni na podzim radost elektrickou sadou Shimano GRX Di2, v květnu 2021 jsem pořídil karbonový kola Equator, mám tam jiné sedlo. Jsou to ale spíš výměny, kterými si dělám radost, ne že by to v základu třeba jezdilo pomalejc, jestli mi rozumíš :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FORELLI: Slusnej vykon, gratuluju!
    no a co rikas na ta odpruzena rodla? jsou pohodlny? nemas obcas potrebu je chytnout dole? Co vsechno si menil krom retezu a desticek?
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak právě jsme oslavili 34. tisíc . Za celý život jsem ze všech kol, co jsem kdy měl, odjezdil na tomto (od 11/2019) suverénně nejvíc . Jinak tu podrámovku už ani nesundavám :-)

    SIMPI
    SIMPI --- ---
    PSYSBEE: já dal silniční omotavku deset centimetrů na každou stranu od predstavce a v pohodě. Nebylo to ani hnusný.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    NAILER: zvazoval jsem to, ale ja to potrebuju co nejrychlejš nandat a zase sundat a instalace riditek to zase prodlužuje..
    Ještě sem to uplně nezavrhl, každopádně jak se ted oteplilo + dostala nový cyklorukavičky s jednorožcem, takže držení řidítek zatím cajk..
    NAILER
    NAILER --- ---
    PSYSBEE: dej jí přídavný řidítka s gripama
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    úterní pátek promazán a všechny poprosím o návrat k tématu klubu. Dekuji.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    PSYSBEE: hele vazim metrak, jezdit neumim a zatim drzej :)

    myslim ze uz si se mnou uzili i nějakou tu srandu kde meli moznost se na to vys*at ale zatim me dycky podrzely... :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STEMBUS: to jsou Crsmx XL? Po tech jsem koukal puvodne - dovozce by mi je dal za very friendly prajs - ale odradilo me tech 24 dratu - uz 28 u mejch Fulcrum Red Metal 5 je na hrane, ale 24 u tech Mavicu je uz minimalne k zamysleni... (byt udavaji nosnost jezdec plus kolo 150kg..)

    Tak at drzi a vydrzi co nejdyl! :-)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    PSYSBEE: Mavicy...

    dodatecne a takova puvodne znouze... v patek sem rozstipak puvodni originaly v 16h a na sobotu rano sem potreboval mit kolo...takze to byly jediny skladem v servisu kde mi to ještě v patek odpo/vecer byli schopni a ochotni udelat... :)

    ale zpetne musim rict ze spoko a vydrzej dost :)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STEMBUS: najs .. jaký to mas Crossmaxy presne? ty tam byly z vyroby nebo dodatečná vymena?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Na 1.máje pod rozkvetlou třešní 😍😊🤘

    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    PSYSBEE: Český Ráj, konkrétně Prachov. Můj aktuální rajón. https://strava.app.link/xbyRUSHtpzb
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam