• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHRetro fotky MTB a silničních kol.
    Retro fotky MTB, silničních kol, kol a komponentů z počátků.
    f2a7062dcad68ca53de05fd5213728c5-bicycle-art-bike-rides
    rozbalit záhlaví
    TSOH
    TSOH --- ---
    MADCAT: Hledal jsem a trochu se ty rámy v rámci let liší i polepem (font toho XLM). Komponenty mohl klidně někdo poskládat dodatečně a poladit to.
    Ale myslim, že ten rok je psán docela dobře + - 2000.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Ten rám mohli u Merlina dělat klidně 10+ let furt stejně, nebo k nerozeznání podobně. Na titanu není moc co měnit, ba naopak, titan je pro konzervy (jako su já :-)). S těmahle klikama přišlo Shimano v roce 2002 (FC-M960), kola by mohly být WH-M960 nebo 965, který přišly zřejmě o rok později, podle toho, co jsem takhle narychlo našel, nechce se mi do toho internetu zabrušovat moc hluboko, když mi tu za zádama ve 23:10 křepčí děcka na jakýsi sedmdesátkový disko hity, místo aby spaly :-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    PSYSBEE: Rok výroby netušim. Asi by šel někde dohledat nějaký katalog a dle rámu to datovat...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    TSOH: pěkný a hlavně ta geometrie vypadá tak nějak víc podkopnutá do trailu - tj. nevypadá to jako klasický XC štafle s rovnou horní rámovkou a úhlem hlavy 72° etc.. Vedel bys rok výroby? tipuju nějak zkraje '00 let..?
    TSOH
    TSOH --- ---
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MARASAN: topenářská ne? .)
    TROJKA: Fotka peletonu je z přestávky v půlce, jelo asi 120lidí cca. Napiš raději do pošty, ať to tu neplevelíme.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TROJKA: sama lesenarska trubka :-D
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    STILL_PRIMITIVE: jela se , já vím , zase jsem to prošvihnul. . a jak velký byl peloton , to co je na fotce?. .mě by toho zajímalo víc. .

    NEEM
    NEEM --- ---
    Barcenoleta soooon :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    STILL_PRIMITIVE: na prvni fotce to chvili vypadalo, ze tam mas jeste druhy riditka pod sedadlem :D
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    O víkendu se jela Kokořínská klasika, tak jsem po delší době vyvětral zlatý OLMO Grand Prix... starejch hezkejch kol tam bylo hodne ale nerad fotim cizi kola :/

    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    AAHHWISEGUY: ebay.com

    většina tady těch buildů a různých překupníků to nakupuje právě přes ebay z celého světa po dílech a skládá z toho ty "exkluzivity" vyleštěné za nesmysl cenu
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    nevite, kde sehnat nejakou starsi cannondale predni vidlici pro rafkove brzdy - neodpruzenou ci headshok?
    C00BA
    C00BA --- ---
    AAHHWISEGUY: WTB Speedmaster


    WTB Speedmaster Cantilever Brakeset: Original Pads, Cunningham MINT - Bike Recyclery
    https://bikerecyclery.com/wtb-speedmaster-cantilever-brakeset-original-pads-cunningham-mint/
    TSOH
    TSOH --- ---
    AAHHWISEGUY: Netušim, ale asi to bude nějaká garážovka a typově cantilevery s pružinou/tím drátem venku.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TSOH: co to je za zajimavy brzdy?
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    TROJKA: luxus ...ale ta pumpicka je mozna jeste starsi
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    TROJKA: Ten mechanicky tachometr je bozi, uplne jsem si vzpomnel jak jsem v nacti letech dupal z kopce a pomrkaval kolik jedu... :D Diky za pripomenuti!
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Integrated front brakes on a Pinarello

    TROJKA
    TROJKA --- ---
    MAWRHIS: jj , viděl jsem ho , taky mám několik takových , jen ne červené , je to velké a pohodlné kolo. . nicméně , původní banánové sedlo jako na fotce mám dva kusy , a pravda , bylo vždy práve na tom typu jako dals, jenže jsem koupil ve sběrně uplně nabouraný zkroucený a prostě mi to nedalo a postavil jsem si takové super deluxe sobi , je vidět na fotce v pozadí, příště dám lepší fotku. .a dokonce mohu dát i video, supersobi hraje v upoutávce na Oživlý Josefov )
    Nezapomeňte dorazit. Ale teď ještě ne! Až 14 a 15. července 🙂 Oživlý Josefov 2023 #objevujpamatky #europeanfortresssummer #umeleckakoloniebastioniv... | By Pevnost Josefov - Bastion No. I a podzemí...
    https://www.facebook.com/festungjosefstadt/videos/651146663275617?idorvanity=384115513808660
    sorry za rozsáhlejší příspěvek . .

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam