• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYAI Art - Tvorba za pomocí umělé inteligence: Midjourney, DALL·E 2, Stable Diffusion, OpenAI
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    TRZNICE:: a skript ti fungoval?

    Kolega to z legrace přiměl, aby mu zhodnotil jeho kód a navrhnul optimalizace.
    Docela mě překvapilo, že ty poznámky, které k tomu měl cGPT, a revidovaný kód, obojí celkem dávalo smysl.
    Ale říct mu, aby něco naprogramoval sám, to mě vlastně nenapadlo.
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    JONEZ1: v podstate sem ho k tomu donutil po par iteracich, ano :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TRZNICE: jo díky, nebyl jsem si jistej, jsem si říkal že takový popření konvence (-v 1 ale --neco-delsiho) snad nemají :)
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    TRZNICE:: chápu to správně, že ten Python skript ti naprogramoval ChatGPT?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MRDOOM: já midjourney nehraju, ale trik který jsem viděl: že napíšeš to zadání co jsi napsal teď sem do chatgpt, řekneš mám takovýhle zadání, udělej mi dobrý prompt pro midjourney. a v angličtině. :)
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    E2E4:
    MRDOOM:
    --v 5
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MRDOOM: lepší když to někdo pošle sem a ne do pošty, tak z toho budou mít užitek i ostatní plus někdo to může doplnit/opravit..

    a jinak pouzivej v promptu -v5, mají novou verzi která je tak nějak ve všem lepší.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MICHIGAN: nijak, ale to je jedno: dezinfo už bude probíhat. Je přeci fuk, že to není pravda, ostatně takhle dezinformace fungují a fungovat rozhodně budou i nadále, viz jak sem psal o rozlišení reality a snového světa A.I.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    TRZNICE: "jestli lidi meli podobny obavy " .... i sebeobrana proti nim byla podobna :))

    WADER23
    WADER23 --- ---
    GANDHI: Právníci si ruce teď už asi moc nemnou, ale učí se psát prompty, beta AI pravnika je venku a investori se chápou prilezitosti
    Harvey, which uses AI to answer legal questions, lands cash from OpenAI | TechCrunch
    https://techcrunch.com/2022/11/23/harvey-which-uses-ai-to-answer-legal-questions-lands-cash-from-openai/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TRZNICE: já se kola a knihtisku bojím dodnes. Přepravuji se výhradně pěšky nebo vznášedlem a čtu jenom digitální knihy a manuskripty.
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    Jedna z nejvetsich prednosti lidskyho druhu je adaptabilita. Premejslim, jestli lidi meli podobny obavy treba pri vynalezu kola nebo knihtisku xD
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    Ja se desim AI wokies, niceho jinyho
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    MICHIGAN: zalovatelny, ne nutne trestny, je/bude vydavat je (umyslne) za realitu
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    GANDHI: zas na druhou stranu - jak se to lisi treba od photoshopu nebo deepfakes?
    tim chci rict, ze trestny budou vzdycky jen ty vytvory, ne nastroje samotny.
    NYIBELUNGER
    NYIBELUNGER --- ---
    HUGH_BOYLAN: doufám, že někde už pracují na hardwarovém důkazu reality při tvorbě fotografie, byť nic konkrétního mě nenapadá. Snad kombinace vicero modalit, každý pixel nesoucí navíc info o hloubce (depth mapy to však umí taky), fakt nevím..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    imo uz si pravnici mnou ruce, protoze presne vytvory takovyhodle druhu balancujou uz velmi chatrne na hranici osobnostnich prav
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam