• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYAI Art - Tvorba za pomocí umělé inteligence: Midjourney, DALL·E 2, Stable Diffusion, OpenAI
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KILLUA: Vznikají tam i bílé fleky. Navíc přitvrdili cenzuru. Chtějte aby měla žena cokoli místo rukou a nedostanete to (třeba křídla). Vždy bude mít i ruce.
    KILLUA
    KILLUA --- ---
    Nepozorujete jakoby kvalita DALLE3 byla horší než před cca 3 měsíci? Věnoval jsem tomu ted několik hodin a prompty na které to dříve generovalo téměř vždy dobré výsledky jsou nyní takové jednodušší, podobné ale jakoby horší ochuzené...
    BLIND_CAT
    BLIND_CAT --- ---
    ... tak za uploadovani vlastni! muziky chteji 10$mesicne (a to je Beta)
    BLIND_CAT
    BLIND_CAT --- ---
    Jozin me hnedka napadnul ;}

    Vygenerovat v Udio vokaly na uz hotovou hudbu by asi melo bejt jednodussi, nez generovat a strihat celou kapelu,ne..?
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    BLIND_CAT: je to sestříhaný ze spousty kusů, prostřídaný sloky a mezihry ručně, protože někdy přepne do takové blábolivé pseudočeštiny nebo přijde s kouskem, kterej je mimo... v udio jsem generoval tak 40x, prodlužoval, přidával, inpaintoval (to mi btw zatím moc nefunguje)... a začal a tedy naladil jsem to původně nahráním prvních taktů Jóžina z bažin, a pak přegeneroval zpětně
    BLIND_CAT
    BLIND_CAT --- ---
    KERRAY: Misty z toho leze fakt dobrej jezzik. Dobra energie. Vsadim se ze ty triadvacetiny na kazoo takhle jeste nikdy nikdo nehral ;D

    Ta prvni trumpeta je fakt dobra. 1:46 tam ale zacina kontra trumpeta, ktera mi uz pak prijde hodne mimo. Zpev v podstate na AI super, zvukove na muj vkus trochu suchej, ale sedi to k tomu celkove a vytvatri to pocit ziveho vystoupeni. Trochu to doladit a z radia v hospode bych urcite ani nepoznal ze je to AI.

    Mame novyho zpevaka v kapele, protoze chce hrat s nama progres a ne jen papouskovat karaoke, jak rika. Tak jestli si s timhle zacnu hrat a davat mu takovyhle 'predzpivany dema' tak se vsadim, ze moc nadseny nebude, protoze to bude pro nej bude zas jak to karaoke. ;D
    (Ale urcite se na to mrknu pro svoji tvorbu)

    Muzu se zeptat, jak moc jsi to vlastne editoval? obrazek u toho nevydim. dik
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    LOJZA: dík za hlášení, mrknu do logů, protože už jsem to sám zkoušel různými způsoby z různých míst a tenhle problém nepotkal
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    KERRAY: Hlásí mi to (v mobilu) “Cannot GET /files/kerray_-_ovadi_zed.mp3”
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    #původní #hudba
    písnička "Ovádí zeď" - text je můj, hudbu jsem přeskládal a poladil, leč hraje a zpívá AI (Udio), obrázek je taky AI (Midjourney)
    https://kerray.cz/files/kerray_-_ovadi_zed.mp3
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    #video #nástroj nová verze #runway via [E2E4 @ Artificial Intelligence AI]

    Introducing Gen-3 Alpha: A New Frontier for Video Generation
    https://runwayml.com/blog/introducing-gen-3-alpha/
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Suno taky umí audio vstup, takže kamarádova 'tvorba': #hudba

    Kúp mi knihu 2024 by @vancura | Suno
    https://suno.com/song/a16b5d8f-c3c6-4207-8b76-6283b52c5c53

    Létající Čestmír by @vancura | Suno
    https://suno.com/song/522ab699-14ea-40a5-84e5-61e67eeb6f1f
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    #nástroj #midjourney
    Hey! We're releasing an early test version of model personalization today, here's how it works

    What is Model Personalization?
    Every time you write a prompt there's a lot that remains 'unspoken'. Our algorithms usually fill in the blank with their own 'preferences', which are really the combined biases and preferences of our community.
    But of course everyone is different! Model personalization learns what you like so that it's more likely to fill in the blanks with your tastes.

    Model Personalization Requirements
    Right now model personalization learns from votes in pair ranking and images that you like from the explore page.
    You need to have roughly 200 pair rankings / likes in order for the feature to work
    You can see how many ratings you have on the above page or by typing /info

    How do I use Model Personalization?
    Just type --p after your prompt, or turn on personalization for all prompts under /settings or the prompt settings button on the website
    When you enable personalization you get a 'code' added after your prompts, you can share this code to share the personalization effect being applied to that image
    You can control the strength of the personalization effect by using --s 100 (0 is off and 1000 is maximum and 100 is default)

    PLEASE NOTE: The personalization is not a stable feature right now, it will change as you do more pair ratings (subtly) and we may be pushing out algorithm updates over the next few weeks. So just assume that it's a 'fun feature constantly in flux'

    This is a totally new frontier of image synthesis.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PUBLICURINATION: ale dyť jo, prostě nejsi cílovka. x lidem 35-60 co na to večer koukali to stačí pro nějakou představu
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    CHORCHE: bylo prinosne jako webinare p. ludwiga lol. Nevim proste picovina, kterou se snazili prodat s wow efektem. Nechava me to klidu.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PUBLICURINATION: imho průměrnej divák si pod ChatGPT nedovede představit nic konkrétního :)
    jasně že moh říct: sežralo to program o 20-30 stránkách, pak to chvilku chrouplo v ChatGPT, pak to během pár vteřin nakreslilo Dalle - pro tebe tam víc nových informací není
    já se k tomu zasmál tomu odkopanému SPD s vodním příkopem
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    CHORCHE: Bylo to cheap, na to jakej ohledne toho CT delala hype. Chapej, co si prumernej divak CT vezme z toho, co tam rekl? Vubec nic, proste stacilo jednou vetou rict, ze jako ChatGPT a konec. Takove omacky okolo... jsem to musel vypnout... o to mi slo... :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PUBLICURINATION: jo bylo to ChapGPT a Dalle
    hele ale šlo to na ČT během volební debaty - tam jako nemůžeš čekat full offense geeka - většina diváků by to nepobrala. tak tam prskneš populizátora a dáš light verzi pro lidi, co o AI neví skoro nic
    neříkám, že to je echt zajímavé pro lidi, co se tomu věnují - těm to nedá nejspíš vůbec nic. ale beru to pozitivně, že to tam ČT prskla a zvlášť do něčeho úplně jiného
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    CHORCHE: Ten pan me prekvapil o tom, jak dlouho lze mluvit o tom, ze se mu povedlo copy&paste do ChatGPT... Podle barevne plety to byl jasny DALLE-3 od prvni sekundy. Ocekaval jsem dopici aspon Stable Diffusion.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    Popularizátor AI Petr Salaba popisuje, jak pro Superdebatu ČT připravoval předvolební slogany a plakáty generované umělou inteligencí — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/domaci/popularizator-ai-petr-salaba-popisuje-jak-pro-supedebatu-pripravoval-predvolebni-slogany-a-plakaty-349998
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam