• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIAchievement unlocked
    Real-life achievementy jako "odnesl jsem si z IKEA jen tu jednu věc, pro kterou jsem tam šel" "podařilo se mi uspat všechny tři děti zároveň" nebo "už mi spadl nůž na parkety ve všech místnostech v bytě".
    rozbalit záhlaví
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    MONIOUS: to druhy stene se nejen necha v klidu ostrihat, ale dokonce mi u toho usnul :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MONIOUS: boží :) na to ovládání jedním pedálem se rychle zvyká... ticho, komfort, neskutečná akcelerace... jenom ty blinkry na volantu jsou pitomost, nechal bych je na páčkách (+stěrače)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    TOXICMAN: jaky to je?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    [řídil jsem Teslu] ✔
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Poprvé v životě jsem otevřel zlaté stránky a pomohly mi!
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    porizovala sem novy slunecniky a zaroven rusim kaminky na terase, a vymyslela sem, ze bych mohla koupit stojany, co se plni piskem, misto betonovych, a dat do toho ty kaminky z terasy :) win win, mohla sem koupit levnejsi stojany, nemusim kupovat pisek, ani resit, co udelam se 75 kilama sutru :D
    B3DA
    B3DA --- ---
    [x] mit cely kinosal jen pro sebe
    VANEK
    VANEK --- ---
    V lednu jsem konečně odinstaloval hru, které jsem věnoval přes 3 roky. Bažení minimální (dával jsem si symbolicky týdně z tabletu příbuzné), i když že bych byl produktivnější, to říci nemohu; a taky jsem víc hrál jinou, ale ta je aspoň míň optimalizovaná na dopamin. No a v noci, jak jsem nemohl spát, mě napadlo, že se kouknu... a dostal jsem krásný bonus za návrat!
    ;-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALVATOR: Lovecraftova univerzita? Ntvl
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak to mam stesti zjevne, HPL mi prisel do ruky az po tricitce a okamzite sepnul ty spinace co nikdo nezapnul od dob rane puberty a edgara allana poe. Obcas naky film, hra.. ale takle ciste nikdy nic.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Stojí to za zkoušku. To zasazení může odrazovat, když člověk není na tvrdý fantasy, ale je to plný poutí do niter džunglí, kde v polorozpadlých chrámech dlí prastará bezejmenná hrůzná cosi a podobnejch věcí.
    Fakt mě mrzí, že sem Lovecrafta poznal tak strašně pozdě, Conan na mě v šestnácti silně zapůsobil, Lovecraft v mejch okoralejch čtyřiceti bohužel už tolik ne. I tak mě baví moc, ale ten efekt, kterej by na mě měl v pubertě už to bohužel nemá.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Dekuji, o pratelstvi vim, ale cist by me to nenapadlo, dobry tip
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Musím říct, že mi přišlo, že ačkoliv settingem to je úplně odlišný, tak atmosférou se Lovecraftovejm věcem hodně podobaj věci R. E. Howarda o Conanovi. Ostatně byli kamarádi, dopisovali si a jejich díla mají společnou řadu věcí, některý lidi dokonce Conana považujou za součást Lovecraftova univerzita.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    TRISSIE: hh kdyby jenim v horach silenstvi...


    ERRTU: ja az loni zjistil ze vysla i kolekce veci co ghostwritoval a nemuzu se dockat az to vezmu do ruky pac ofiko dilo mam prectene skrz naskrz a nikdy nenasel nic podobneho
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DEEFHA: já jsem neřekla, ČÍ hlavou jsem chtěla tlouct o zeď .-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRISSIE: ...takže kniha funguje! :-D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ERRTU: tak to je fakt achievement!
    já v létě poslouchala Hory šílenství jako audioknihu a když už asi po pětatřicáté proběhl monolog na téma "je to tak strašlivé, že se mi o tom vůbec nechce mluvit, ale cítím svou povinnost vám to říct, a vážně vám to řeknu!", aniž by vypravěč něco řekl, měla jsem chuť tlouct hlavou o zeď! :-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    dočetl jsem kompletní dílo H.P. Lovecrafta.
    sláva tomu jenž nesmí být jmenován! nechť tence kvílící píšťaly nikdy neutihnou!
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AXTHEB:hm neni to v cesku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam