• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIAchievement unlocked
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    utopil jsem vodotesnej mobil
    CDR
    CDR --- ---
    před pěti a půl lety mi nebožka ex při pakování z bytu přibalila haluškovač - vehement na dělání halušek, s tím, že je syn má rád.
    Pět a půl roku jsem na ten kus kovu podezřívavě koukal a až dnes ho poprvé použil.
    Syn se olizuje.
    A vlastně mě to i bavilo, cpát hmotu haluškového těsta přes haluškátor.
    Haluškový achievment unlocked .)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Zvládl jsem objednat filtr do sušičky za méně než 24 hodin od okamžiku, kdy jsem zjistil, že současný to má za sebou.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    nakupem baterky za 1200 sem usetrila nekolik desitek tisic za novej pracovni notebook, protoze ten starej se zacal sam od sebe vypinat :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    19 knížek za 773 korun, to už je docela zářez :D ty slevy jsou fakt smrtící...
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    po prestehovani sem vcera skladala umelou podlahu na balkon, a i kdyz ma balkon jinej rozmer, vyslo mi to na sirku skoro presne (rozdil asi pul cm), a na dylku uplne presne, dokonce lip, nez na tom minulym balkone, a nemusim nic dokupovat!
    EKG
    EKG --- ---
    CDR: Vymena povleceni?
    CDR
    CDR --- ---
    nyní něco z kategorie patetických achievmentů, ze kterých jsem naměkko
    Syn Danny (5,5 roku) poprvé zapnul pračku a posléze poprvé věšel prádlo
    Achievment malého pradleňáka unlocked!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Napsat vožralej mojí ex, že by jsme to měli ješte zkusit. Check
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Udrzela jsem v pameti, ze jedu ze stanice Holesovice zastavka a ne Nadrazi Holesovice a usetrila jsem si sprint. :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ✅ vychovala jsem netopýří holčičku, která byla úspěšně vypuštěna do přírody
    CDR
    CDR --- ---
    poprvé jsem dával do továrního nastavení zařízení s chrome os
    Vzhledem k tomu, že ten chromebook byl v holandštině, tak mi to dalo celkem zabrat
    ChromeOS achievment unlocked!
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    [Ujet 1400 km s dojezdovou rezervou místo předního kola] ✔
    [Strávit 24 hodin za volantem] ✔ (s cca 2 hodinovou přestávkou)
    [Vydržet 28 hodin vzhůru] ✔
    [V pořádku dovézt českého vojáka z Ukrajiny] ✔

    Přes hranice musela řídit ID MISISSKA a vůbec mi dělat morální podporu a asistenci, ale pořád se to počítá, ne?
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Když Quanti jinak nedá ,-)

    Včera se mi podařilo obejít (nechci napsat porušit, Nyx všechno slyší a dostanu to po čuni jinde zpátky) Murphyho zákon! Spadl mi otevřený pytlík na koření a dnem dolů! Fakt se nic nevysypalo.
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    ✅ Po devíti letech konečně dotáhnout a zveřejnit kus kódu, který by za ty roky ušetřil nemálo času a chyb, ale korporát nemá čas šetřit čas
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Po pěti letech umejt popelník ✓
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    [Úspěšně dostaň manželku z možného problému s phishingem na Vintedu] ✔
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    Dojel sem 150km s prevodovkou kde slo obcas dat 3 a obcas 5 (casto nic :D). A pak ji ozivit,

    ("nove" auto, nenapadlo me brat naradi a kontrolovat to na miste. byla hlucnejsi a blbla 2ka, ale to sem pocital ze se vyresi "nekdy casem" vymenou. po projeti na dalnici to nechtelo radit nic. doma sem zjistil ze tam neni olej. jakoze nebyla tam ani kapka. ale po doplneni a chvili projeti to zase radi, akorat to rve rozhodne vic nez by melo :D)
    REONA
    REONA --- ---
    V létě jsem dostala nápad a celkem rychle jej zrealizovala.
    [Ujít 40 km v kuse.]

    Trasa z Kostelce nad Č.l. je krásně rovná, plná lesů. A jak jsem šla sama, nikdo mě nebrzdila, nikdo mě nenutil dělat zastávky... až mi děti odjedou na tábor, jdu znovu.
    Ale kroků to bylo asi "jen" 54 tisíc.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    QUANTI: Cestou do Prčice jsem dala něco přes 60 tisíc. Na to zvládnu říct jen jauvajs a nad 70 fakt nemířím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam