• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIAchievement unlocked
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    vcera sem strihala psa, kterej se poprvy skoro nebranil, nuzky se snazil sezrat jen jednou, svy ostrihany chlupy taky, a vetsinu casu normalne drzel a nechat se strihat. ze by se to stene konecne zaclo trosku uklidnovat? :) poprvy to nema vsechno zubaty jako dycky, a vypada jako fesak!
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Odřít si pravé světlo u auta.
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Naprogramovat obecný a z venku rozšiřitelný Data Transfer Object s podporou striktní typové kontroly a zmenšit tak konfiguračni objekt 10x a přitom zachovat všechnu funkčnost.

    Měsíc práce a přitom taková blbost
    VIDA
    VIDA --- ---
    Zahájit přednášku na konferenci slovy: Co říci závěrem.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Seznámit navzájem dva kapitány - check :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    2BFREE: 11. 1. 2002, bohužel ten úplný začátek jsem propásl (a výročí neoslavil).

    In other news včera v noci na sdíleném kole jsem zvládl vytrousit ze svislé náprsní kapsy nové bundy mobil na silnici, vrátit se pro něj a sebrat ho v absolutním pořádku. (Ten obal je fakt zázrak, a aspoň nějaká kompenzace za ty dva zničené tablety po docela mírném pádu.)
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    HOWKING: zase jsem predbehl dobu :) No nic :)

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MIC: Já už 20 let a měsíc :)

    MIC
    MIC --- ---
    20 let na NYXu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    minulej tejden jsem se poprvé za 10 let v praze dostal nalitej nočním autobusem přesně tam, kam jsem potřeboval :-)
    VIDA
    VIDA --- ---
    Vylezla sem z metra správnym směrem a nahoře i správnym výlezem! #dvacetletbydlimvpraze
    VANEK
    VANEK --- ---
    Absolvoval, prý i docela úspěšně, druhé kolo castingu Na lovu.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Rozmontoval jsem žaluzie a nacpal zpátky do ovládacího mechanismu takový ten kuličkový řetízek, co byl přetržený a vytažený. (O jiných neúspěších před a během nebudeme mluvit.)
    CDR
    CDR --- ---
    Flashoval jsem spoustu věcí. BIOS desek, telefony, televizi.Postavicky Mario lego, PSP, PS3, Xbox first version, flashoval jsem hw flasher na telefony, PS4, bt reproduktory, DVD mechaniky xbox360, harddisky pro xbox360.
    Ale dnes mám novum, poprvé jsem flashoval grafickou kartu.
    Zákazník mě "pojebal" a nechal mi polofunkcni (ve 3d zcela nefunkční) kartu zřejmě s mining BIOSem.
    Tak jsem ji přehrál a jede.
    Malinký flashovaci achievment ;)
    Teď bych ještě chtěl flashnout/updateovat chytrou žárovku. Jsou na to legrační videa, ale to je druh humoru, který ocení málokdo :D
    REONA
    REONA --- ---
    Nepřibrala jsem za 11 dní all inclusive dovolené.
    MISISSKA
    MISISSKA --- ---
    Řízení v Praze dál, než 20 metrů. Ve dne. V provozu.

    Ještě díky ID TERRANCE za morální podporu a za to, že mi do řízení nekecá.
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Vlastni implementace mechanismu integrace balickovaciho systemu na aplikacni udalosti pod nazvem „Plugins manager” hotova, funguje a uz je napojena i na zaklad CMS - radost
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    Před pár dny sem odinstalovala všechny hry z telefonu. I tu, co sem za poslední tři roky hrála téměř každý den.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    Sem dneska byla u zubare. Neco mi vrtala, ale vubec to nebolelo, a ani sem nic neplatila. Vubec poprvy za celej muj zivot. Konec sveta ocekavam behem tohoto, nejpozdeji pristiho, tydne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam