• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    QUANTIAchievement unlocked
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    PALEONTOLOG: imho by vám tu daň mohli zpětně odpustit, když to bylo takhle nevyjasněný. nevím jak velkej to je teda pozemek a kde :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CDR: gz!

    vime se segrou o pozemku, kterej je na katastru psanej na nasi mrtvou babicku a nikdy neprosel dedickym rizenim. chcem to vubec? nevime, ta 20let neplacena dan z nemovitosti za to asi nestpji
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Ve workshopu o protinacistickém odboji jsem použila slovo partyzánstvo.
    CDR
    CDR --- ---
    SHEALA: když umřel děda, notářka odmítla zapsat do dědictví asi deset kartonážních strojů (asi 10 tun oceli a litiny).
    Že prý k nim nejsou nabývací listiny, tak neexistují
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CDR: gratuluju.

    Při dedickém řizení jsem se mimo jiné stale majitelkou neexistující motorky - s tím, že jsem měla obavy, jestli někde nevisím na pojistném.

    Zatímco reálně existující auto, stojící v garáži, podle notáře neexistovalo.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Narozeninová párty s osmi 11-12letými v místním laser game centru. (Doprava, logistika v singlu.) Nikdo si nic neudělal, nikdo se mi neztratil, všichni byli spokojení.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    2BFREE: Podělit je pohoda, ale přijmout poživatinu od náhodného spolucestujícího, to chce koule! :D
    2BFREE
    2BFREE --- ---
    Podelit se o syrovy placek s nahodnym spolucestujicim v tramvaji ✅
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    TRISSIE: visit Brno they said, it will be fun they said
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Vybuchla mi flasa s colou, bez toho aby vytiekla co len jedina kvapka. Akurat vrchnak vyzeral, ze musel na tom strope vo vlaku nechat odtlacok.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    předjížděla jsem vlak!
    achievement dvojnásobný, neb jednak vlak jsem teda v silnici fakt ještě neobjížděla, a druhak to bylo taky poprvý, co jsem ho na té silnici u Velké Bučiny potkala :-)
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/zakladni?pano=1&q=kralupy%20nad%20vltavou&source=muni&id=3878&pid=85085118&newest=1&fov=1.257&x=14.2456976&y=50.2577597&ds=2&;z=15
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak už nemám do krve popraskaný jen rty a klouby na rukou, teď už koutek oka. Yay.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    CDR: Upřímnou soustrast. Ale nevěš hlavu, pořád lepší než byt v paneláku.
    CDR
    CDR --- ---
    dnes jsem dědickým řízením odemkl achievment milionář a multimilionář (chalupa s pozemkem)
    S tím, že mám ale zároveň stále holý zadek :3
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Zástupce Ombudsmana se rozhodl jednat i na základě mýho podnětu, tak mám dojem, že jsem přispěla nejaký svý 2 two cents.


    Vážená Shealo
    odpovídám na e-mail, který jste zaslala Kanceláři veřejného ochránce práv dne 2. 1. 2024.
    Upozorňujete na to, že Linka důvěry provozovaná Psychiatrickou nemocnicí Bohnice
    ukončila svůj provoz.
    Děkuji za informaci. Na Váš podnět jsem upozornil zástupce veřejného ochránce práv.
    Přislíbil, že se při vhodné příležitosti ministra zdravotnictví zeptá, proč byla linka zrušena.
    S pozdravem
    Někdo z KVOP
    REONA
    REONA --- ---
    Vyčistila jsem čelní sklo u auta zevnitř. Bylo to fakt zamatlaný z nějakého mého zoufalého pokusu při vnitřním namrznutí a manžel mě upozorňoval, že to není jen tak. Tak jsem načetla na internetu co a jak, zakoupila nějaké čističe a hle, na dnešním sluníčku to chtělo trochu dočistit polovinu u spolujezdce a vypadá to dobře!

    Jo a taky jsem poprvé v životě odvápňovala rychlovarnou konvici, v práci (doma máme tak měkkou vodu, že mnou nenáviděná konvice slouží bez ztráty kytičky už asi 16 let). Při nákupu prostředků na auto mi padl do oka odvápňovač za pár korun - kyselina citronová. Sice tedy podle návodu měla působit pět minut a já si na to vzpomněla asi za tři hodiny (práce, no), ale výsledek je parádní, konvice jako nová!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Byl jsem v restauraci, dal si jídlo, a když se mě číšník nakonec zeptal, jaký to bylo, dokázal jsem mu vysvětlit, že to sice bylo mastnější než bych chtěl, ale pořád dobrý.
    MALLOCH001
    MALLOCH001 --- ---
    Poprvé úspěšně vyměnil žárovku u auta
    MIC
    MIC --- ---
    Jsem dokázal poprvé v životě zkouknout CELÝ projev Prezidenta Republiky
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Dneska jsem se nezabila. Je tohle úspěch člověka, co "nechce"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam