• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ADAMIRAPostapo příprava, nafta, auta, střelivo
    čím budeme jezdit? Co budeme jíst? Kolik Shermanů máte v garáži?
    rozbalit záhlaví
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    neměl by někdo za drobnou úplatu na půjčení dozimetr? Potřeboval bych změřit škváru v bytě, takže by mi to stačilo na hodinu..
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    JINX: tak zrovna postavit AM rádio se dá z pár součástek. Krystalka jde udělat z drátu, sluchátek a jedný usměrňovací diody
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KENJIRO: tj. ale pokud jsem to správně pochopil tak AM vysílání je nejjednoduší způsob, tzn. v případě nějaký katastrofy vhodnej nástroj
    JINX
    JINX --- ---
    Jak je to s postapo technickým vybavením? co jsem četl na internetech tak se doporučuje AM radio - mate nějaký konkrétní tip? Co se tyče IT tak bude asi nejjistější nějaký old Lenovo Thinkpad?
    TROJKA
    TROJKA --- ---
    THEFLON: mám v báglu permanentně futrálek velikosti buchníku Šumavy a v ňom vercajk , nářadí typu kombinačky, štípačky , francouzák a samozřejmě tupý dláto a brousek ..i na to už jsem holku sbalil, třeba když jsem ve vlaku otevřel to okýnko co umí jen průvodčí a mohly jí vlát vlasy . .
    A taky nosim lepenku ,dětskej pudr, rukavice a pláštěnku..
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    OUKE: Tak po apokalypse je to nejlepší hned před Bobycentrem, nebo na nějaké afterparty a pro nejodvážnější je ještě poslední šance na Zvonařce 😁
    KURE
    KURE --- ---
    KASUMI: herdek, já jsem tohle taky nenašel /facepalm
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KASUMI: ptáš se dobře, asi se lišit nebude

    Když jsem podobnou diskuzi hledal, tak mě tohle tohle heslo na vyhledávání prostě nenapadlo, následně mě na ní upozornil někdo v auditku pro založené diskuze a než jsem se nadál, diskuze byla založena.

    :(
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    cim se tato diskuse bude lisit od teto? [PREPPERS]

    jen se ptam
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    Moje postapo výbava bude pochromovaná urna s nápisem "Vůdcové všech zemí, polibte mi popel!"
    To by mělo stačit...
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam