• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEIJAK UŠETŘIT (aneb doba je zlá!:)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    RAINBOF: nevim, jak vypada tvuj "recept", ale muj L +3, P +2, nazdar, zadna dalsi informace.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    POZITRON: a to udelaj podle "receptu" ? to je pecka.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NAVARA: Jsi laskav.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GIOMIKY: Jen ber v potaz, že na nízkou cenou mohlo být i to, že jsem hledal brýle pouze na čtení po večerech - jinak mám oči v pořádku
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NAVARA: Vítej, to by mne zajímalo. Zkusím jich obvolat více. Tohle vypadá nadějně, moc ti děkuji.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jinak mám čtecí odsud - https://www.optikaradlicka.cz/cs/ - a co si vzpomínám, byl jsem v tom lehce přes 3k
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IOM_NUKSO: A tak v Kauflandu mají plastové dioptrické za pár stovek :)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Ja mam obroucky relativne velmi levne, kolem 1500 byly, ale za cele bryle jsem v zari dala 8500, protoze mam ztenceny skla (jinak bych mela popelniky), je tam neco proti odrazu, uv filtr a filtr na modry svetlo. Jelikoz to mam na ocich nonstop, tak zrovna na tom setrit moc nechci.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    GIOMIKY: za 2000 dneska nesezenes ani nejlevnejsi shit. Bryle jsou na miru, pochybuji, ze v sekaci trefis sve dioptrie, cylindry a tvar obroucky.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    GIOMIKY: co se týče obrouček tak nejlevnější (okolo tisícovky) v kterých člověk vypadá slušně jsou teď Polaroidy https://eyerim.cz/glasses/brand/polaroid/

    ale kolik do toho budou stát čočky to je zas jiná písnička :-(
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    GIOMIKY: mam na radu jedne mistni uzivatelky bryle z eyebuydirect.com a jsem spokojena. dioptricke i slunecni dioptricke. koupila jsem si je puvodne jako bryle na doma, ale nakonec uz jiny nenosim. :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GIOMIKY: hele, mít brýle za dvojku bylo za hubičku i před 15 lety, když jsem ještě brýle nosila
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    LUSINDA: Nevím proč, ale první mě napadl věk, po chvíli se dostavila až cena,))
    DREEK
    DREEK --- ---
    Ušetříte i tak, že nebudete nakupovat na mall.cz, níže jsem viděl už asi 3 odkazy. :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    DOCKINEZ: Nechci čtvery sklíčka výhodně, chci dvoje, lacino.
    All> Děkuji, jsem spokojen.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GIOMIKY: to si nerozumíme: 1 + 1 zdarma u AO znamená 50% slevu na skla. Takže jedny brejle za půlku.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    DOCKINEZ: Nechci šestery, výhodně, chci jedny, lacino.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    DEEFHA: thx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam