• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEIJAK UŠETŘIT (aneb doba je zlá!:)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    LOVE_DALI: úplně v klidu, je to trochu víc punk, než běžná sámoška, ale sortiment dobrý, zejména v chladicích boxech se mezi sýry dají najít opravdové lahůdky bez ironie a sem tam i v uzeninách
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    GEISHA: palenim PET pri nizkejch teplotach vznikaji nejaky dioxiny, az dostanes rakovinu tak mu jdi podekovat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAINBOF: omg :) to me nenapadlo, zes jel jinam, to bych vyjadril mnohem vic empatie a mozna i litost
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LUSINDA: nemam tuseni.

    NELLAS: kdepak. Byla tam zima a dest tak jsem sel domu ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RAINBOF: To jsi ale na Hloubětíně, ne?
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    RAINBOF: no nevím co tě táhlo do Icelandu na Hloubětíně :-) takovej zmar!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No ono slo o to ze puvodne jsem se splet a jel jsem jinam nacez jsem zareagoval fotkou a kdyz mi postupne dosel omyl, uz tu byl paleontolog a siril mir a lasku :).

    No usetrite i tim ze budete poradne cist :)
    BOREC
    BOREC --- ---
    NEI: ale moc jsme tím flejmem neušetřili
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PALEONTOLOG: hezka odpoved. Takova vlidna :)

    Jsi kral.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAINBOF: podívej, nemám náladu odrážet zbytečný útoky každýho nyxáka jenom proto, že má v hlavě krátkodobě nebo dlouhodobě nasraný a útočí na mě, protože něčemu, co jsem napsal, neporozuměl. už mě to vážně otravuje, to není elitní diskuzák. to je tady jenom banda kokotů, který nemají ani tolik snahy, aby si zadali do google.com "raiffeisen ládví". jiná pobočka na ládví NENÍ, ty čuráku

    Mapy Google
    https://www.google.com/maps/place/Raiffeisenbank,+Inc./@50.12715,14.4680247,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xe78969d864dae79c
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PALEONTOLOG: prave jsi vyhral krale debilnich popisu.

    IMG-20230314-1649150
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LOVE_DALI: az pujdes kolem, tak se podivej dovnitr a zjistis, jak to tam vypada.

    btw. malokdo si uvedomuje rozdil mezi datem spotreby a datem pouzitelnosti.

    hrabak to neni, spis se tam potraviny toci hodne rychle a kourovy omacky ke stejkum á 10kč se tam ohrejou max dva tejdny. to samy falco beer od otakringer, meli a uz nemaj, mit nebudou. takze je to o tom chytit se prilezitosti...
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PALEONTOLOG: jak to tam vypadá? Jsme šli párkrát okolo a představa, že to je takovej "potravinovej hrabak s proslim jídlem", tak nic moc..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    na ladvi si otevreli ukrajinci levny potraviny, u rajfky, tam co stal iceland. to je setrilku raj!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Včera jsem u Vietnamce pořídil fantasticky uzrálej raclette v balení 400 g za 40 Kč.

    Jsem na sebe pyšnej - navzdory svý hypertrofovaný hrabivosti jsem zvládl regál komplet nevybrakovat a vzal jenom dvě balení :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JINX: Ona ta montáž není nic extra náročnýho.
    BTW proč chceš osmózu? Já si pořizoval 4 stupňovou s DI filtrem kvůli mořskýmu akváriu, před DI filtrem mám kohoutek a z toho beru vodu do kávovaru, že máme dost tvrdou. Na normální pití bych to fakt nedoporučoval za membránou mám TDS okolo 10ppm a to je na samotný pití dost málo.
    Jinak teoreticky bez montáže může být jakákoli osmóza s přídavným čerpadlem, akorát to co montuješ na přívod strčíš do nádrže (kýblu) z kohoutkovou vodou nebo přes redukci na kohoutek, odpad do vany a na nádobku dáš nějaký kanystr.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    malej hint, kdysi jsem delal jako nakupci v makru pro rozvozy, ktery jsou dneska bezny. byl to pilotni projekt. a nakupovalo pro ctyr a petihvezdicky. chteli jen to nejlevnejsi a v akci. kdyby si nqhodou nekdo myslel, ze dostane v petihvezdicce neco extra, tak bohuzel.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NEI: presne tak, soucasnou inflaci jsem pocitil a naucil se varit doma vic. a nemuzu si to vynachvalit, mam neco, co vim jak to vzniklo, z ceho to je, chutna to podle me a vyjde to levneji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam