• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAINBOFDiskuse k [Daruji, přenechám, vyměním.. do 150]
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    retro křeslo za 150,-

    KIDDO
    KIDDO --- ---
    Daruji desky na Stanton Finalscratch. Praha 5
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    THAIGRR:
    SARAJ:
    SARAJ:
    _IOB_:
    inzeráty patří sem [Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)] , tady se o nich má tlachat.... větší dosah budete mít rozhodně vedle
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    RAINBOF: jako je to dost specificky, ale nekomu se treba budou hodit..:)) ale kdyztak nasmeruj do spravne, dik..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _IOB_: spatna diskuse :D
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    📦 Zdravim,
    kdyby nekdo chtel vetsi krabice na vinylove desky, a ruzne "postovni obalky s bublinkovou folii" na audiokazety atp. napiste mi do zprav. K odberu na letne

    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    SKRP09: Díky, mně šlo jen o to, jestli je vidí i někdo jiný než já sama. :)
    SKRP09
    SKRP09 --- ---
    MOTYLEK: Sím, ano.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    SCHIFFI: Díky.
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Prosím vás, vidíte v klubu [Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)] všechny fotky u mých inzerátů? Zkoušela jsem odkazy na některé své dnešní příspěvky hodit do jiného nyxího klubu a v náhledech se některé fotky nezobrazují. Nevím, kde je problém. :-/ Fotky jsem dávala z imgbb.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nemate kam s obrazky ? dejte je na imgbb.com staci jen jit na stranku dat upload a ctrl-v
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    RAINBOF: nejlepší jsou ty, co pořádaj ty dvě holky ze swapprague.cz. Pravidelně většinou ve Vzletu ve Vršovicích.
    QUIP
    QUIP --- ---
    PETRAELECTRA: Loni jsme jim nabizeli knizky kvuli stehovani (desitky, ne-li stovky). Nechteli ani jednu. Takze neco slo do knihobudek a neco jsem rozdal pres Nyx.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Někdo se tu ptal po větších kalendářních na malování.
    Pár jich mám k vyzvednutí na Bílé Hoře
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SCHIFFI: no nevim, já bych teda kovový rošt do mikrovlnky nedával
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    No my jim nabízeli ted pozůstalost a v podstatě žádné knihy nechtěli. Hodně si vybíraj.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jo ale teda kdyz jsem koukal tak obcas skartujou knizku kterou nechtej a jednou me to fakt mrzelo.
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    NEI: Knihobot funguje skvěle, buď ti pošlou za prodané knihy peníze rovnou na účet nebo je dostaneš ve formě kreditů na další nákup. Já tam vždycky seženu knížky, maj neuvěřitelně pestro nabídku, jak to tam lidi točej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam