• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHDragon's Dogma: Dark Arisen
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Vim, ale nejdriv je potreba dojit k tomu kameni...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: stačí se dotknout rift-kamene a on se hned vrátí i s celým inventářem
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A OFC jedineho Pawna ktereho jsem nestihl zvednout je ten muj hlavni.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Diky. Zatim jsem nasel jen dva funkcni vyvolavaci sutry a 1 rozbitej. Teprve se s tim systememe sezamuju. na 10 LVL jsem vyrazil na Blact whatever ostrov a rikam si, ze jeste neni uplne cas, ale nejdriv se musim probit zpatky ven k molu :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: jen připomenu, že na PSku máš v jednučce toho mýho, taky možnost
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DD:DA v. PS4 na PS5

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    .. prolezt ....
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Ne, na to jsem už přišel, že je potřeba oromezt úplně vše ;-) Jen jsem po zkusenosti se smrtí ve vodě, kdy přijde po smrti "jen" teleport na začátek zóny, nečekal Retry obrazovku.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: ty hele, nechceš si někde nejdřív přečíst základy, nebo se stavit za mnou, Kidem nebo dalšíma, a nechat si vysvětlit pravidla? :D

    já jen čekám, až zahlásíš - ahaaa, v tý hře se dá skákat a lést po skalách :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Aaarcht! Ono se vlastně dá ukládat průběžně! Sem měl do teď štěstí a umřel jen na vodu, což má jinou mechaniku než v boji. Ještě že jsem krátce před tím zonoval,jinak bych asi sežral ovladač!
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SADAKO: Super! Presne tohle info jsem potreboval. Ja totiz nejaky ten vymazleny ms pad mam. Nechal jsem si ho najezit dva roky zpet. Od te doby jsem to zkousel x hrach, dal tomu xy hodin, ale proste to s nim neumim a nebavi me hry tim ovladat. Jestli to jde plnohodnotne bez opruzu hrat na KBM, tak jsem zase o krucek blize koupi :)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Včera jsme před ránem koupil svý avatarce nový boty a uź se zaćíná podobat těm fantasy plakátům z gamimg časáků z devadesátek. Bylo tam i lepší brnění, ale neměla v něm tak krásně vyrýsovaný zadek. Přemýšlím, jak to vysvětlím přítelkyni, až si toho sexismu všimne. Ale prošla mi i naolejovaná Kassandra v Odyssey, tam snad dobrý.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    RUDOLF: nier dogma :))
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Koukám do gamer screenshots a claven už směřuje Ulrice pod kalhotky.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Čarodějnice ve většině případů pochopí, že má dolevitovat ke truhle. Ale ještě se mi nepovedlo ukecat lučišnci, aby šípem otevřela dveře? Daří se vám to? Možná záleží kam pindík inklinuje.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    BOBESH: tuhle paranoia mám u spousty postav.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    TRAGED: Dávej pawnům health itemy do jejich inventáře a nech je sbírat rift crystaly... ale nehrál jsem to už věky.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BOBESH:
    Dragon’s Dogma II - HDR Settings/Analysis - HDR Max Peak Brightness Slider Is Not Working
    https://www.youtube.com/watch?v=hBQyhgM1wXY
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tuhle respektuju! dorazila do Melve upe sama! ja dobihal s partou pri zapadu slunce trochu podelanej! :D ale cuju z ni nakej vojeb! :))

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    btw zase resim HDR. prijde mi zas divny :) na internetech taky vidim, ze "horrible"
    mate zapnuto? resili jste?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Hraju teprve 1. a mam par dotazu:

    Proc pindici, krome meho, neleveluji a proc se na ne neaplikuje muj heal?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam