• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    SSTTAANNAA: tak kecám...ten update to zpřesnil a hodil mi bod kam jsem potřeboval...díky za radu:-)
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    WEWERKA: jo bude to jak říkáš...jsem v tom místě pro jistotu zastavil:-) Update nepomohl, ale tady mi to až tak nevadí, je to mimo hlavní oblast zájmu:-)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Včerejší Mladovožicko

    FINSON
    FINSON --- ---
    Zrovna když mám příležitost jet delší trasu, tak mi na silničce prdne brzdové lanko. Doma je jako náhradní špatný typ, v servisu mají dovolenou, tak trochu zkracuju původně naplánovanou trasu a jdu se odvařit na kolobce...



    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    SSTTAANNAA: Pokud je to evidovane jako, ze nejedes, tak to nezapocita. Mela jsem dva takove. Nebo muzes zkusit kliknout na cestu a dat tam update precision.
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Frcime na Moravu :)

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Cestou necestou trasováno pro čtverečky. Jeden mi to neuznalo...na strave tam je bod v pohodě, ale SH asi nebere všechny body...

    FINSON
    FINSON --- ---
    Já to na toho Lipana prostě nestíhám. Asi se tam zastavím, až budu v důchodu.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    SSTTAANNAA: Diky :) U tebe koukam staci par jizd a taky se to pekne rozsiri.
    Pokud tu Klokocku vyresis, dej mi prosimte vedet. Me to prislo podle panorama na mapy.cz pristupny, ze bych tam prolezla, ale pak jsem si vsimla, ze za drevem je jeste dalsi plot a to drateny :(
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    WEWERKA:
    To vypadá hustě...
    Jo ta Klokočka mě celkem štve...už jsme kroužil kolem a hledal díru v plotu a bohužel neúspěšně:-) Zkusím se poptat jestli tam někdo někoho nezná, že by se to dalo nějak domluvit, než to nějak budu zkoušet obejít...
    Na sever pak bude možná problém Ralsko, ale tam to bude jen o tom projet do zákazu a podle Stravy to vypadá, že tam lidi jezdí.
    Zatím si ale vystačím s jihem a s polabím...musím taky ještě pořešit ten Svatojiřský les...
    Teď to bude chvíli přibývat rychle:-)

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    SSTTAANNAA: Tak teda vitej do klubu :D Ted budes postupovat urcite rychle. Ctvereckovaci ocasky jsou vtipny, no :)
    Jinak teda takhle vypada 48x48 ;) Jediny co je fixly, tak je nepristupna Lanska obora. Jako dalsi neprostupny ctverecek bude obora Klokocka, kterou ty mas ale teda na dosah hodne blizko.

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    WEWERKA: Pěkny trasování...
    Já jsem se přidal tenhle týden, takže mých 12x12 je nic moc, ale je to super motivace...
    Jen ty trasy vypadají, jak kdybych jezdil vopilej:-)

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    SSTTAANNAA: Ano. Taky o kousek vyse.

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    WEWERKA: to byl lov čtverečků ve Svatojiřským lese?
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dnešní gravel. Na fotku nebyl cas :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak jo, brzy ráno to jde taky, ale moc často to asi dělat nebudu...



    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Sobota a neděle v Krkonoších

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Krátké, ale intenzivní. Kriťák v Rakovníku. 7. celkem, 1. v kat. 3.graf - anaerobní práh mám 167, max.174.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska to bylo na muj vkus az moc kopeckovaty.

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Letošní čtvrtá Zvičina, Královéhradecký Tourmalet :D

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ale dneska to byla ráno velká paráda i s deštěm :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam