• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska to bylo vyzivny :) Na Maly Tok a pak na Tok.

    FINSON
    FINSON --- ---
    JONAS3: Jo aha, ono to mělo silniční a gravel variantu - tím se leccos vysvětluje :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Dnešní Tour de Zeleňák, ne moc povedený (20. z 520, 6. v kat.), ne moc rychlý (vloni o 5 minut rychlejší).

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Fejsbůky už mají pár fotek...
    Lawi Tour Classic | Dobrovice
    https://www.facebook.com/lawitour
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FINSON: Z toho je 20 km off-road. Je boží, když na silničce letíš 40 po poli, štěrk, bahno, kaluže, kde nevidíš, co je v ní... A nesmíš zpomalit, musíš to tam pustit. Když zpomalíš, to je pak o hubu. Začne to plavat zprava doleva, nedrží to stopu. Už se těším na galerii, dám pak odkaz.
    FINSON
    FINSON --- ---
    JONAS3: To je strašný tempo tvl 😯 🫡
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: nějakej pohublej, ne? ;-)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Na těchhle gumách bych asi už ani nevyjel :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FORELLI: Taky jsem dnes okusil trochu "prašných" cest. Jenže ono když na LAWI Tour Classic prší, tak se moc nepráší. Zato se padá, a to dost... I "mistr tesař" se nechá sundat ze špice, první ženou ;)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Vedra končí, tak to zase mohu pomalu rozjezdit :) Dneska trocha prašných cest.

    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Eee, z mobilu se to nějak proházelo. Myšleno samozřejmě ta fotka ve tmě :)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Ohledně poslední fotky (cca poslední třetina cesty)… ano, tipujete dobře. Nějak jsem to podcenil a neměl s sebou kromě blikčky žádné světlo 😅 Zato jsem ale měl sluneční brýle. Dioptrické. Takže jsem buď neviděl, nebo neviděl. A to se vyplatí!

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Ranni predpracovni projizdka v krasnych cca 22C. Uplne zlaty pred tim odpolednim peklem.

    FINSON
    FINSON --- ---
    Já už dnes jenom naprosto nezbytný návrat z dovolené, abych se zítra voňavý a čistý zvládl dostavit do práce...

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Výlet za kulturou, jak jinak než s kolem.
    Boskovicke stezky, byly pro gravel moc zábavné a žleby moravského krasu pro změnu osvěžující.
    No a dnes přesun do Chocně na vlak.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Rakovnik. V Roztokach u Krivoklatu jsem to pocasi uz nedala a skocila na vlak. Z Berouna pak domu.

    FINSON
    FINSON --- ---
    Silnička je pořád v servise, tak jsem výjezd na Hanou musel absolvovat opět s kolobkou. Byla to samozřejmě chyba, měl jsem si naplánovat úplně jinou nesilniční trasu a vzít si s sebou bika 🤦‍♂️
    Holt příště.

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Posledni Morava, presun do Brna na vlak a pak jeste dojezd domu, 450km za 4 dny s nalozenym kolem, diky bohu za gravelovou sadu s lehkymi prevody

    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: Jasně, chápu - já bych se z takového režimu zbláznil 😁
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    FINSON: Rozumím, hodně to souvisí nastavením dne každého z nás. Vstávám každé ráno kolem čtvrté hodiny, takže mi to připadá naprosto přirozené.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam