• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    FINSON: prave ze jsem na tom nikdy nejel. a chapu, ze v urcitym terenu to musi byt supr zabavny. taky musi byt skvely presednout pak na neco sviznejsiho a obratnejsiho. dik za objasneni. enjoy! ))
    FINSON
    FINSON --- ---
    MRKEVREDKEV: Jels na tom? Nechávám si nějaké kompletnější hodnocení ještě na později, ale prostě je to jiný. Má to neuvěřitelnou trakci a ty gumy fakt pruží / tlumí, napadlo mě, že tomu budu říkat "šlapací gauč" :-) A ty kola samozřejmě mají setrvačnost, což je na prd při nějaké techničtější jízdě, ale jinak se to přes kořeny, výmoly a šutry prostě valí jako velká voda a ty nad tím nahoře šlapeš pořád stejně :-)

    Jinak smysl existence: Bylo to vymyšlený pro jízdu po sněhu, písku nebo štěrku tak měkkém, že do toho klasický bike příliš zapadá. Dělal jsem si srandu, že mám za chalupou asi 100 metrů polňačky s hlubokým jemným prachem, ve kterým na biku plavu, tak to tam budu jezdit na fatbiku :-)
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    FINSON: ja nikdy uplne nepochopil smysl existence fatbiku. co je na tom zabavnyho krome zmineny vystrednosti a hlucnosti? (myslim to mile, skutecne me to zajima!)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jo, je to těžkej pomalej krám, ale zatím mě docela baví. Je to výstřední, hlučné a poutá to pozornost. Potkal jsem dnes na cestě paní na XC biku a když jsme se s pozdravem míjeli, zahřál mě u srdce její pobavený úsměv. Není tohle krize středního věku?

    BATY
    BATY --- ---
    Dneska jsem ho po půl roce umyl, tak jsme to jeli oslavit 🙃

    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: Nevím, mně se to prostě líbí... kolobržkáři z Ostravska, co znám, říkají "kolobrnda" nebo "brnda" 🙂
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Ranni Cernosice, paseka pod Brezovym vrchem (na panorama na mapy.cz je videt v 2017 jeste les), hroby ruskych vojaku na te same pasece, meteorologicky radar Brdy na Praze, zamek Vysoka u Pribrame, busta Antonina Dvoraka.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Korva kolobka se řiká na Ostravsku, ne? :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Dnešek stál za hovno, ale terapeutický pojezd na kolobce to nakonec spravil. Dobrou noc.

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    nedělní opékačka...

    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: No je. Kochal jsem se jenom na dvou místech, kdy jsem byl na vyvýšenině mezi poli a v dálce pode mnou svítilo město. Na tom pohledu je exkluzivní i to, že mi to nejde vyfotit :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Navic kochani krajinou je teda lepsi ve dne ;)
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Erm, myslel jsem letošní sezónu :-) Uvidím, třeba budu mít v budoucnu fakt víc času :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Diky :) Momentalne se teda necitim huste, spis jak vymackany citron :D
    Neverim tomu. Az ti vyroste dite, tak urcite se uvolnis i pres den a budes davat delsi streky :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Jsi hustá!

    Já jsem tímhle, minimálně na silničce, obávám se dosáhl vrcholu své cyklistické sezóny:
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Megakolo v Lounech, pak Oblik, Rana a na konci Hazmburk.

    https://strava.app.link/UA3GyRjJXCb

    FINSON
    FINSON --- ---
    BINARY_PARANOIC: V Hodkovicích jsem kdysi 3 měsíce bydlel, ale takhle hladký silnice tam teda nikde napamatuju :-)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Někdy je fajn nehonit watty a prostě se jen kochat. Je tady krásně.

    FINSON
    FINSON --- ---
    Jako projížďka je vždycky fajn, ale budu to muset brzo dospat, dneska mi je, jak kdybych hodně chlastal.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam