• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    JOPS
    JOPS --- ---
    FORELLI:
    FINSON:
    WEWERKA:

    asi to sem uplne nepatri, ale kdyz vidim tu teplotu, tak se musim zeptat, jak se sakra v zime kolem 0-10 stupnu oblekat. V zime si chci davat treba jenom do 20km ale nevim co na sebe.

    Kdyz jsem jel naposled a bylo kolem 13-15 stupnu, tak jsem mel kratke merino triko a na tom Fox triko s dlouhymi rukavy a uz jsem citil, ze mi je chladno na ruce (takze merino triko s dlouhyma rukavama to asi vyresi) ale kdyby bylo o dva stupne min, tak uz se bojim, ze by byla zima.

    A resim, vzit si mikinu, nebo mam bundu od Tilaku, kdyz se zapnu a nebudu ji za jizdy sundavat, tak asi neni sance zmrznout, protoze ta bunda udrzi moje teplo uvnitr. Ale zase jestli to neni uplnej overkill...

    Co si berete vy, kdyz je mezi 0-10 ??
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Však už se těším na tu opravdovou zimu, je to svým způsobem taky zábavný. :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    YAZZMAN: To nejde srovnávat, to je úplně jinej sport! Já se ráno k cestě do práce na kole nedonutil ani za teplýho počasí :-)
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    FINSON: Nechapu :D kdyz jedu rano do prace a venku jsou ted 2-3 stupne, musim se HODNE premlouvat, abych to ve dverich neotocil a do Slacku jen suse neoznamil, ze dneska nedorazim :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Aha :-) Btw koukám na průběh té teploty a ten průměr je vyšší jenom kvůli tomu, že ten computer na začátku chladnul z pokojové teploty, jinak to vypadá, že jsem celou dobu jel v těch 3°C. Musím říct, že to bylo velice fajn.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Ja jsem se ti mrkla na Strave do Analyzy :) Nebylo to tak zly.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Je to v Garmin Connectu, můžu to sem psát, jestli chceš :-)
    Včera jsem měl průměr 5°C, minimum 3°C.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Skoda, ze Strava neukazuje prumernou teplotu. U tech tvych nocnich jizd to bude v nasledujicich mesicich zajimavy udaj :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    Už zase začíná to období...
    Jinak FORELLI, já měl výpadek jenom asi dva týdny, a jsem total v prdeli, vůbec mi to nejelo, ke konci mi normálně "došlo". Jsem se asi málo nasvačil nebo co...



    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Vcelku očistec po více než měsíci...

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    ORPA: po rovince to docela jde...ale vytáhnul jsem kolku po hodně letech, tak doufám, že se to bude postupně zlepšovat...rozhodně se na ní neutavím tolik, jak kdybych to běžel...
    ORPA
    ORPA --- ---
    SSTTAANNAA: Pět kiláků musí být makačka jak sviňa, ne?
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Dnes jsem si zapomněl doma řídítka...

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Pěknej den dneska...

    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    BATY: aneb jak rychle zahnat žízeň a moc nevychladit nohy :))
    FINSON
    FINSON --- ---
    BATY: Mnohem lepší!
    BATY
    BATY --- ---
    FINSON
    FINSON --- ---
    BATY: To je fakt, že to nejsi ty, já si toho borce vzhledem k tomu, co dělá, moc podrobně neprohlížel ;-)
    BATY
    BATY --- ---
    To nejsem já :)
    Vyjížďka s kolegy... To je vždycky víc piv než kilometrů :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    BATY: Koukám na tu vzdálenost a čas a říkám si, žes čůral docela dlouho...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    BATY: proč tak daleko od krajnice? nějakej stydlivej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam