• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    VITI: Co je fakt kosa v cislech? Ja mela dneska 0C, takze priste vytahnu uz zimni tretry.
    VITI
    VITI --- ---
    Vypada to, ze legrace skoncila. Na Brdech od vcertejska fakt kosa :-/
    FINSON
    FINSON --- ---
    BATY: Ah, sorry, je to tak, tenhle detail jsem opomněl zmínit.
    JOPS
    JOPS --- ---
    BATY: Huh, okej tam jdou instalovat aplikace? Huh, dneska si s tím pohraji.
    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: Asi nezaznělo, že musíš mít v a Edge staženou aplikaci nebo datafiled to asi je My Bike Radar Traffic

    FINSON
    FINSON --- ---
    JOPS: Mně se to normálně ukazuje v Connectu, v appce je jenom počet aut (úplně dole):


    V browseru je to i s těma rychlostma aut a s grafíkama:
    JOPS
    JOPS --- ---
    FORELLI:

    FINSON:

    koukam, ze taky mate radar a Garmin tachac.

    Ale zeptam se asi jako debil, kde najdete treba statistiku, kolik Vas predjelo aut?

    Ja v mobilu Garmin connect vidim pouze hodinky a tachometr.

    A nevim, jak si popovidat s radarem. Radar mam sparovany s tachacem (Garmin Edge 13 plus)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: Nastesti vcera po me zadny myslivec nestrilel :) Z vyhledu byl paradni zapad slunce a pak uplne tmave kopce bez jedineho svetylka, to ma taky neco do sebe.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: A žádní myslivci, co? :-) Ani výhledy :-(
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    nahoda je hold svine, ani helma moc nepomohla, ten den se sralo vsechno co mohlo :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KAJJAK: Jizvu na tvari mam nekdy od 4-5 let od vetve pri sankovani, ale dalsi by mi teda asi vadila :) Pakrat jsem sla pres riditka na zada na asfalt/kostky (slusny whiplash, ale jinak jen par modrin a to hlavne diky camelbaku s plnym vakem vody, ktery poslouzil jako paterak) a sem tam nejaky pad jako otocit kolo o 180 stupnu a tak. Ale to bylo vsechno kdysi davno na mtb. Cim jsem starsi, tim jezdim opatrneji.
    Kaminky v obliceji teda uprimne nezavidim. Mela jsem je zasekle v koleni a dodneska na to vzpominam jako na ne uplne prijemnou vec, brr.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    pojistovnu uz sem radeji vymenil za vseobecnou, i blba sanitka pro me musela prijet stylem jako ze zrovna jela okolo, protoze nemocnice bruntal nemela s hutnickou smlouvu :-D
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    WEWERKA:

    taky sem to tak mel, pak prisel mokry mech, kolo ve smyku a z obliceje mi tahali kaminky a jehlici a sila se pulka obliceje bez narkozy (prej na horach hutnickou pojistovnu neberou). U chlapa jizvy asi nevadi, jsem za drsnaka, ale slecne by to mohlo zkazit naladu na par let :-) V kazdem pripade jsem byl rad, ze sem tehdy nejel sam...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KAJJAK: Za poslednich 5 let nemam na gravelu/silnicce ani jeden pad z kola. Jezdim opatrne. Ani appku na zachranku nemam aktivni.
    Samozrejme celovku v lese na plny vykon a jeste k tomu svetlo na riditkach.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    WEWERKA: to za tebe doufam ze mas na mobilu aktivovany rezim volani 112 pri nehode, sam bych si v noci takove peklo nelajsnul, leda s manzelkou at druhy zavola pomoc :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KAJJAK: Parkrat to byl adrenalin, ale ustala jsem to vsechno :) Je to zabavne i kdyz teda musim jet pomalu. Jenom na silnici by to byla nuda.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    WEWERKA: ja se malem zabil i pesky ve tme na tom mazlavem listi, na kole to musi byt peklo
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Zacinam milovat tyhle nocni jizdy. Ja uplne sama, tmavy les, klouzave bahno pod listim, koreny, totalni tma, srnka, kosa a tak :)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Odpolední chvilka poesie

    DYNK
    DYNK --- ---
    YAZZMAN: v enduro světě celkem běžný umístění
    FINSON
    FINSON --- ---
    YAZZMAN: To mám z nějakýho YT videa, kde to takhle vezl myslím Kilian Bron nebo nějaký takový zvíře :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam