• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    Běžkařská sezona za deště odstartována :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: Určitě! Krásný to máš. A jestli vyjde předpověď, tak si ho zítra užiju i u nás :-)
    Dneska jsem to opět testoval jenom pěšky v rámci venčení divé zvěře, a jako dobrý, začíná to vypadat fakt nadějně.



    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tomu nešlo odolat... Finsone, tady bys fetboše užil :)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dnešní ranní idylka. Nikde ani noha, jen sníh, vítr a mráz.Ale jak jistě dobře víme - ani to na fešáky neplatí :)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Výměna strojů :)

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska to bylo chvili plachetnice a chvili hlavou proti zdi. Ale videla jsem aspon 3 kraliky. Behaji navolno okolo cyklostezky.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Na Vysočině dneska celkem fouká, takže bylo potřeba schovat se do těch zbytků lesů co tu zatím zůstaly.

    FINSON
    FINSON --- ---
    Dnes bez psa - a hned to šlo líp :-D
    Teprve se učím našlapovat, počítám, že mi to zabere celou zimu.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Po několika ne úplně hezkých dnech to dnes docela šlo. Skoro bezvětří, chvilkama sluníčko, na konec listopadu vlastně docela fajn.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak dneska nahozeny blatníci, což se nakonec ukázalo jako velmi prozíravé protože posledních dnešních 10 kiláků pěkně zachcalo.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Horní rámová brašna mi vydržela na kole jednu vyjížďku, od té doby leží v krabici. Mně to ram prostě vadí.
    RICK
    RICK --- ---
    FINSON: já jim řikám ''koňomrdi''
    včerejší vyjíždka ve stylu Epic Ride, až na lehnutí na zem, asi 200m před barákem, když jsem se zaháčil kraťasama o brašnu na rámovce, no zajímavý crash, bohužel mi to pokazilo následnou vycházku do města v rámci 17. listopadu, ale dneska jsem to docela rozchodil/rozmazal.. zítra zkusím trenážér :-)

    FINSON
    FINSON --- ---
    Hlavně ty posraný cesty od nich!
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: To urcite. Kovbojove na me nestrileli, narozdil od myslivcu. Ale potkat v lese nejakych odhadem 20 koni najednou bylo trosku prekvapeni :)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: zlatí cowboys (oproti myslivcům) :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Ve Voderadkach je porad pekne i kdyz to listi uz je jen na zemi :) Uprostred jsem tam chytla bandu kovboju na vylete, stihla jsem vyfotit jen druhou pulku.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dnešní pade okolo Stražiště, nahoru, dolu, levá, pravá, jak s oblibou říká jeden prodejce kol. :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    Mně se dneska strašně chtělo :-) I když to venku vypadalo na hovno. Kosa, mokro, vlhkej vzduch, jel jsem na biku po asfaltu, protože jsem se nechtěl obalit blátem, kdybych z toho asfaltu někde kousek sjel - nicméně byla na tom asfaltu místa, kde by se na gravelu nebo endurance silničce muselo jet hodně opatrně, na biku jsem tam mohl v klidu vletět a poslat vidlici do zdvihu. A samozřejmě, že to za to vždycky stojí, bylo mi celou cestu skvěle, i proti dost silnýmu větru :-)



    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Někdy se do toho člověku dvakrát nechce, ale většinou to vždycky stojí za to :)

    JAZ
    JAZ --- ---
    Ještě k té diskuzi ohledně radaru - kdo o něm uvažuje, neměl by váhat, na Bike Inn je teď jen kousek přes trojku https://www.tradeinn.com/bikeinn/en/garmin-varia-rtl515-rear-light-and-radar/137567023/p
    A komu by případně stačil tři roky starý s poloviční výdrží baterky (cca 6 hodin při blikání), nechám mu svůj za litra :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam