• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    FORELLI: Chvíli jsem se chtěl zeptat, jestli jste těch 24,1 km jeli spolu .. 😀
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    I kdyby padalo nevím co, stejně alespoň na chvilku musím :)
    Klidné Vánoce všem.

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Šťastné a veselé Vánoce,
    Už to zase taje...

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Aspoň na chvilku... když jsem po poledni vyjížděl, ještě sněžilo, což bylo docela v pohodě. Po půl hodině ale začalo pršet, takže jsem to musel otočit.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Protivitr a bahno :) Aspon ze zpet mi foukalo do zad.

    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3: vcera uz neslo vydrzet jak bylo pekne. Tak sem nahlasil, ze tasky dodelam vecer a jel sem ... ale ty vecery u monitoru jsou desny.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: 25 hodin náhradního volna z listopadu - s tím už se nechá pracovat.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Musíme se zeptat, jako to dělají, když musíme být v práci ;)
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Jaký den? Ráno tma, odpoledne tma, celkově o ničem 🙂
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska na Konopiste. Zmrzly bahno bylo uplne super (prvni fotka z Mirosovic dolu po zeleny). Vypadalo to desive, ale jelo se po tom krasne. Nahore v Ricanech 11C a u Sazavy kolem 2C. Zmrzly louze vsude. Clovek ma pocit, ze je uplne v jinem kraji. V Tynci auto zaparkovane mimo asfalt, jeste odpoledne tam bylo namrzlo.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    To byl den! Slov netřeba.

    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Jasně, jenom rejpu :-) Ty wattáže na Stravě máš fakt zajímavý.
    Já zas dnes v tom krásném počasí zvládl aspoň "vyvenčit psa", ještě hodinu před výběhem to vypadalo, že nebudu mít ani tu hodinu za celý víkend na běhání, pokud jsem nechtěl jít teď v noci po tmě, prostě víkend na hovno... kdybych se teda večer neotestoval a nezjistil, že mám covid, teď si asi radši dám pauzu, no.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FINSON: To si pis, ze pocitaji. Nektery ty jizdy jsou brutalnejsi nez v realu. Navic v realu se neustale hybes, ale tady porad sedis na mista, takze je to narocnejsi na )( :D
    Az budu mit elektriku, tak to na Strave poznas, to se neboj. Pocitam za nejakych 15-20 let :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Počkej počkej, ty virtuální kilometry se do ročního součtu nepočítají, ne? To bys těch 10k taky mohla najezdit na elektrice!
    😈
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Ja bych chtela tenhle rok uzavrit s 10k (at dozenu Batyho ;), takze musim najet jeste 518 km. Nez jsem dostala na zacatku prosince virozu, tak mi to jeste vychazelo...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: jo, formu, tu já už neviděl tak 8 let :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    FORELLI: Taky jsem chtěl dát kilečko, alespoň přes týden jsem to plánoval. Ale po tom, jak jsem byl včera zrychtovaný po 40 km, tak jsem věděl, že jsem bez šance, nebo že by to bylo utrpení. Tak jsem vyrazil alespoň na 60, ale i to bylo na hraně současných možností. Je zajímavé, jak rychle umí výkonnost a forma zmizet. 3 týdny se flákám, nestíhám nic, nebo courán na dovolené, a takhle to dopadá

    Když jsme u té dovolené... Jedeme do Budapešti, za teplem, sluncem, a tam si po 20 letech napadne sníh. Tak ještě že tam mají termály, ty byly venku, se sněhem okolo bóží...

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Já jsem si dneska plánoval druhé kilo, ale bohužel jsem se ráno probudil s takovým bolehlavem, který mě provázel až do oběda, že jsem se na to dnes raději vybodl. Na druhou stranu to bylo užitečné, alespoň jsme nakoupili na Vánoce a už do té vřavy nemusím. :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jo, dnes by to taky šlo. Ale v závěru hlaďáček, trochu mě ta zima sežrala, jak nemám najeto po pauze, protivítr. Těch posledních pár kiláků už bylo docela na morál. Ale super!

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska pro zmenu zase Voderadske buciny. Skoda, ze ten firemni mobil neumi vubec fotit. Bylo tam krasne.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam