• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: Hop nebo trop 👍
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dej tam kilo a uvidíš :⁠-⁠)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mě pořád zlobí to lýtko, včera jsem si chtěl dát zase delší pomalý výklus a nakonec jsem byl rád, že jsem se psem obešel barák 😢
    Na pohmat tam není nikde nic, rozmasírování válečkem to zhoršuje, tak už začínám myslet na objednání na fyzio... Navíc jsem pátral ve svých záznamech a zjistil, že ten rychlý výběh, který jsem podezříval, za to nemůže, resp. vzniklo to neznámo jak dřív a tím během jsem to už jenom dorazil.
    Tak že bych to ještě zkusil projet na kole? 😁
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Haha, ze pozdravuju tvoje stari :) Jedna moje noha se pod kolenem obcas nejak vyosi, zvlaste se to stava kdyz klecim na kolenou. Nemuzu pak chodit, protoze kazdy krok boli. No a na kole se to srovna do pul hodinky.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Jinak musím si pochválit včerejší pětihodinový pobyt v sedle, protože od pondělí mne trápila ploténka (je trochu vyhřezlá a občas dost nepříjemně zlobí), párkrát jsem měl v týdnu problém i chodit, ale po sobotní projížďce je bolest pryč. Je to zvláštní, ale kolo mi na to pomohlo už poněkolikáté.
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Jela jsem posledni Arrivou a moc lidi tam nebylo. Pruvodci nic nerikal, ale pro jistotu dostal maly dysko.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: pěkně! Co průvodčí? :-)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    41 novych ctverecku :)

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Mych letosnich prvnich 60km po trech mesicich nicnedelani teda moc nechutnalo :D
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Dobral jsem antibiotika a vyrazil mezi lidi…

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    BATY: no, aby to tak vydrželo :⁠-⁠)
    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: Ty to tam letos teda sázíš 👍🏼
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Čekal jsem lepší počasí, ale aspoň něco najeto. Tak jak na fotce bylo jen chvíli.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak dneska na Lipnici, cestou zastávka v Humpolci na Bernard švestku, počasí na cyklistiku v únoru top :)

    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Po delší době venku. No, že bych si to užil se říct nedá. Vůbec to v to větru nejelo, ve stínu kláda, na slunci vedro.

    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Dneska krásně, tohle byl nakonec i zábavný úsek ;)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    A dneska po dlouhé době ideální podmínky :)

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Jsem jela pomalu. Ono to nebylo typicky rozjezdeny jak to normalne byva, koleje a tak. Bylo tam vsude ridke bahno, takova bahnita ricka :)
    Jela jsem na skoro kasparka a pomalu. Na fotce je videt, ze kdybych to vzala o kousek vpravo, tak by to asi bylo dobry. Takhle mi najednou zahucel predek dolu, ale nohy jsem mela jeste na relativne tvrdem bahne.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Jinak tedy včera to bylo opět výživné v tom větru, na Vysočině to docela fičelo, nějakých skoro 30 km/h od západu, tak jsem se tomu zkusil vyhnout cestou na sever a pak zas na jih, protože furt lepší trochu z boku, než proti, ale posledních 6 přímo proti, a to bylo teda utrpení, skoro mě to zastavilo i z kopce :-)

    Na druhou stranu zjišťuju, že se mi posunul práh citlivosti na vítr, před rokem na jaře, když foukalo třeba 25 km/h, tak jsem si říkal, že na to dlabu, letos to zatím vypadá, že 25 km/h je vlastně docela fajn :-)
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: ještě, že jsi do toho nelehla! :) brrrr
    FINSON
    FINSON --- ---
    WEWERKA: Bleh. Přiznávám, že na tohle prostě nemám morál. Fakt radši vyběhnu, to nejhorší preskáču nebo prolezu někde bokem a boty pak vykoupu ve vaně, až umyju sebe, ale jak mi má bláto skřípat v řetězu a na zubech a odletovat z gum, tak se mi dělá mdlo. Nemůžu si pomoct, prostě to nedávám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam