• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Cas dneska vic nedovolil :/

    VINC
    VINC --- ---
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Pěkně dneska bylo žádný vedro, akorát trochu severního větru.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    JOPS: Jojo, tam jsou pekny kopecky. Dole je to uplna rovinka s frekventovanou silnici, ale na kazdou stranu hory.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    ALONSY: je potřeba tu fotku no nejprve zobrazit v galerii, pak teprve půjde sdílet, resp. bude vidět při výběru v prohlížeči.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    JOPS: popravdě čekám, kdy se pode mnou to decathlon kolo na "krátké vyjížďky" rozpadne. :D a naučila jsem se netlačit, ale právě dělat ty pauzičky. I když posledních asi 10 metrů už jsem to dneska fakt nedala.

    BINARY_PARANOIC: já to teda dělám pro dobré jídlo a kvalitní nealko pivo! :))
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    JOPS: každých sto metrů jsem zastavovala a brečela se slovy "proč si to dělám". :D Ale momentu "jo proto" bylo taky dost. Jsem zvědavá, jestli to někdy dám bez pauziček
    FORELLI: jo, do fotek jo, ale nějak se mi pak ta fotka neukazuje když chci sdílet. :) Ale hlavně, že mam obrázky s čísly. I když špatnými :D
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Dneska to nebylo o wattech, ujetých kilometrech, nastoupaných metrech, ani počtu vypitých kafíček. 🙃

    JOPS
    JOPS --- ---
    Bratr mě vyvezl na Kokořínské traily a jako super. Párkrát jsem v rámci zachování svého fyzického zdraví raději tlačil 🤣

    Ale na pár kilometrů jsme si vyměnili kola. Bratr tam má docela slušnou vidlici a jako kua, to je žehlička🤣👍🏻😲

    Když jsem letěl z kopce přes kořeny, šutry tak mi to přišlo, že jedu po rovině 🤣 fakt paráda 👍🏻

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    ALONSY: a nejde to nahrát do fotek?

    Bude to asi telefon od telefonu jiné, ale mě to nabízí toto:

    JOPS
    JOPS --- ---
    ALONSY: hmmm, na skoro 15km nastoupat 605m. Pekne :)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Díky! Už jsem to našla, i když do mobilu se mi to neukládá.
    Každopádně teď se mi Strava rozbila a nezapočítala zpáteční cestu, což mě docela sere. :D

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    JOPS: je potřeba tam sjet až úplně dolů, ale netuším jestli se to nemůže nějak lišit v rámci růyných telefonů...

    JOPS
    JOPS --- ---
    SSTTAANNAA: Já tam nemám možnost uložit jako soubor, takže to dělám tak, že to dám uložit sám sobě na Whatsapp a pak to z toho Whatsapp uložím do mobilu. Ale nechápu jak to uložit rovnou, ukaž mi prosím screen, kde máte tu možnost uložit jako soubor...
    JOPS
    JOPS --- ---
    Jsem se dneska trochu hecnul. Po práci sednout na kolo, ztratit se v zahrádkářské kolonii v Roudnici 🤣🤣 a tak podobně 🤣

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Dneska velký trápení, ale zpátky doma :)

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    ALONSY:i na těch tvých print screenech to je vidět - sdílet jsou ty tři tečky propojeny do otevřeného trojúhelníku vpravo nahoře...pak už je to jen potřeba uložit jako soubor
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ALONSY: ach jo, autokorekt byl dneska silnější než já. Snad jste si to přeložili, potřetí to neprepisuju. :D
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Vy jste tu dnešní magoři. Umřu. :-)
    A jak sídliště ty staty přímo s fotkama? :-)

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    SSTTAANNAA: Pecka, Stachelberg a Rychory jsem chodival trikrat do roka <3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam