• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    WEWERKA: Pěkně!
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska mi to nevyslo, chtela jsem 200. Pocasi krasny a jelo se pekne.

    BATY
    BATY --- ---
    HELVETE: V Kamenném přívozu máme chatu
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Ten vítr 🤦‍♂️

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Jako na par mistech byl trosku neprijemny, ale jinak se jelo super. Hlavne teda nikde zadny lidi jako vcera.

    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    Boze ten vitr me tak vysira...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: My jsme vyrazily smer Voderadske buciny. Naprostou vetsinu cesty v lese. No a bylo to fajn. Jednou jsem dostala necekane vzdusnou pesti od prachu ze stavby, ale jinak dobry :D Cestou zpet jsem si udelala i dve QOMka, jelo to skoro samo.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Taky jsem si pohrával s myšlenkou že bych vyjel, ale to bych musel asi jen do Prahy a zpět vlakem 🙂
    BATY
    BATY --- ---
    Cestou zpátky už stačilo jen zatáčet :)

    BATY
    BATY --- ---
    FORELLI: No, málem jsme odletěli i bez rogala... Těšil jsem se až to otočíme na cestu zpět po větru jak na smilování...
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Očekával bych spíše nějaké fotky s rogalem a podobně :)
    BATY
    BATY --- ---
    JOPS
    JOPS --- ---
    V pondělí jsem potkal v práci kolegu, co jezdí taky na kole a říká mi, hele, nechceš jet ve středu do Brd? Říkám, chci🤣. Tak jsme jeli ještě s jedním kolegou z jiné pobočky. A jako přiznám se, měl jsem trochu obavy, protože to je tak trochu pořád nahoru a dolů a nevěděl jsem, co se mnou udělá převýšení přes 1000m v jedné jízdě.

    Jako za sebe musím říct, že naprostá pohoda. Ono to je fakt ve velké většině po asfaltu a po zpevněných cestách, takže oproti Singltreku to byla zívačka 🤣

    BATY
    BATY --- ---
    WEWERKA: Tak ten tmel počká, dokud tam nebude 40 a pak už to zvládne. Po chvilce dofoukneš a seš cajk...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Jeste se vracim k tomuhle. Podle kalkulacky bych mela mit na silnicce u tubeless neco pres 70 PSI. Mam tam 28 mm, ale i kdyz dam 30 mm, tak se nic moc radikalne nezmeni. Na vetsi pneu nemam rafky a ani moc mista v ramu.
    Kdyz tmel drzi dobre do 40 PSI, tak to nemuze u skoro dvojnasobku udrzet.
    Nebo snad mate nekdo pozitivni zkusenosti?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Je ten pramen pod nějakou tou budovou pořád přístupnej? Tam jsem nebyl snad 20 let!
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Jj, Svaty Jan pod Skalou. Musela jsem na Zlicin a tohle je takovy pekny bod na otocku. Parkrat rocne si to tam projedu.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Svatý Jan? Jednou jsem tam byl dělat kompars do nějaký reklamy Pilsneru :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    VINC
    VINC --- ---
    Chtěl jsem dojet na Bezděz, po 10km mne bolely nohy. Tak jsem si říkal, že teda asi nic. ale najednou jsem byl 13km od něj tak už jsem to dal :)

    JOPS
    JOPS --- ---
    Původní plán, musím se šetřit, dám si rovinku, po asfaltu a zpátky. Plesk, vyjedu a ty voe cejtim se naprosto super, proč sis vzal jenom jeden bidon... Ale co, hospody budou otevřené. Ou je, asi na 40km jsem zastavil v hospodě, dám si malý pivo kolu ve skle a to mě nakoplo takovým způsobem, že jsem si říkal, zda bych vůbec prošel dopingovou kontrolou 🤣

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam