• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JONAS3: někdy se to fakt sejde... hlavně, že jste z toho všichni vyvázli živí.
    FINSON
    FINSON --- ---
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Ze stravy nejde nalinkovat video, ale tohle by vás mohlo potěšit, je to z kamery kámoše, já jsem v háku, tak 5 m. Do té křižovatky jedeme skoro 50 km/h, je to po rychlém sjezdu. Na mě ještě najel ten pažout z protisměru v křižovatce. Jsem si říkal, že hodím kolo do škarpy a jdu domů pěšky. Když se podíváte pořádně, zjistíte, kolik se toho stane za těch pár vteřin, lidi mezi auty a autobusem, my, ale ten závěr mi přišel epický. Nejlepší byl motorkář, který říkal ženské, po tom co slezla "Dáš si cígo?". Ta ale spíš potřebovala nočník.

    Watch Kateřinky-7 | Streamable
    https://streamable.com/2qwsye
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Vetrno, ale krasne.

    BATY
    BATY --- ---
    Asi neumí polykat šavle...
    ;)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    WEWERKA: omg, ticho! :D
    To je tak...
    Byl jsem jezdit s Mouchou, vdechnul jsem mouchu, a kašlal tak zuřivě a tak dlouho, až jsem za jízdy hodil šavli na úplně nový ženino kolo, který si půjčuju, protože moje je na reklamaci 😂
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    JOPS: Me teda nejvic zajima to poblity kolo :) WHAT?
    JOPS
    JOPS --- ---
    No, a mě Octopuss taky vyvezl 🤣

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Taky jsme dnes vyrazili. Kamarad (tady z Nyxu) zacal taky ctvereckovat, takze jsem mela tentokrat doprovod.

    JOPS
    JOPS --- ---
    Nejnáročnější na dnešním dni bylo přesvědčit koňa, ať se jde se mnou vyfotit 🤣

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak dneska ráno ro nějaký čtverečky do trojúhelníku mezi Humpolec, Pelhřimov a Jihlavu.
    Cestou v údolích místy lehce přes dva stupně a rukavice zůstaly na frajera doma, protože přece to nebude tak hrozný, že jo... :-)

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    SSTTAANNAA: tohle jsem si prošel včera a dnes jsem si jel trochu odpočinout do blízkých kopců:-)

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    JOPS: na Housku rád jezdím po zámecké...
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak jsem letos podruhé vyjel, a to rovnou vyplnit 3 chybějící čtverečky :-)
    Jako by mi něco říkalo, že to nemám dělat. Zemědělský zavlažovač, co z cesty vyráběl bažinu a interval mezi sprchováním cesty měl asi 15 sekund.
    Garmin mě poslal 30 metrů vedle na špatnou odbočku. V lese křižovatka 5 cest, 4 jsou OK, ale já musím zrovna po té, co přes ni popadaly stromy.
    Průjezd jakýmsi rančem s ochrankou v hi-vis vestách, chlápci vypadali, že po mně fakt vyběhnou, nějaké dámy s dcerkami se vedle hodně drahých zapakrovaných aut učily jezdit na koních...
    ZD Mečeříž zřejmě všude, kde hospodaří, hnojí močkou, a to asi zrovna dnes ráno...
    ... a vzít na tuhle trasu fatbike byl taky blbej nápad.





    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Příště pojedu s tebou, a dáme si od hradu sjezd po modrý, abys viděl, co je smrt :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    OCTOPUSS: jj, a jak to tam stalo za vyliz prdel, foukalo to pekne proti
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    JOPS: Vidím silnici :D
    VINC
    VINC --- ---
    JOPS: já to tlačil minulý týden nahoru, a zrovna jsem si říkal, jestli bych tam cestou dolu hodil tlamu nebo ne...
    JOPS
    JOPS --- ---
    VINC: Jj, myslím, že to je přesně ona. Mám ještě někde fotku, jak to sjizdim a na té fotce to vypadá jako skoro rovina 🤣
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam