• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKBattlebit Remastered - nextgen Battlefield we dont deserve
    Battlebit, Battlefield, nextgen, games, hry, shooter, FPS, multiplayer
    rozbalit záhlaví
    GREGI
    GREGI --- ---
    PRAASHEK: Nope bohuzel que neni musis spamovat
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Ještě k tomu server browseru - když si kliknu na plný server a vlevo nahoře se vypíše "Server is full", zařadí mě to do fronty, nebo ne?

    *jsem tu první den

    ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    Prvni zbran s 1k:)

    GREGI
    GREGI --- ---
    PRAASHEK: tak 30 killu bdrm (nebo jak se ten obrnenj transport jmenuje) zbytek AUG s 2x scopem a hodne prejizdeni mezi bodama hummrem. Lidi malo pouzivaj auta na waki je to nutnost:) A odpol je tam vic noobu nez vecer mi prijde
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GREGI: jaks dosáhl toho 41/4 a 81/16 - snajpa/distance shooting a/nebo vehikly?
    GREGI
    GREGI --- ---
    rekooord:))

    GREGI
    GREGI --- ---
    letsgoo waki

    GREGI
    GREGI --- ---
    PRAASHEK: pockej na scorpiona to je teprve kolotoc:D jen teda recoil dooost brutal ten je vylozene pouzitelnej na par m:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    PRAASHEK: Ja mu nikdy na chut neprisel:)) Proste jak ta zbran nema dobrej longer range tak to neni pro me...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo právě jsem vyleveloval Krisss Vector a ačkoli dostal nerf, tak je to slušný kosič
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo dropy skinů probíhají na twitchi celou dobu - jenom teda ta základní textura těch skinů je stejná - "twitch" style
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Dneska by měly od 21.00 našeho času na twitchi probíhat v rámci twitch rivals (nebo kýhočerta) dropy skinů pro pár flintiček

    ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GREGI: eště by se hodilo možnost nastavit, aby to nezobrazovalo vůbec servery třeba nad určitý ping.

    btw v serverbrowseru na battlelogu na battlefield 3/4 když si zaškrtnu třeba jenom jednu položku v "game size" a všechny položky v "maps" a "mods" nechám unticked, tak to právě zobrazuje všechny a mapy a mody, ale jenom velikosti 64. Takže jsem předpokládal stejné chování i u battlebitu (a upřímě - přijde mi to logičtější).
    GREGI
    GREGI --- ---
    PRAASHEK: jasny chapu. Ja mam defaultne zaskrtnute vsechny mapy a pak jen zaskrtavam velikost mapy a volim mod co chci hrat. Kdyz chci hrat nejakou mapu tak si to seradim podle mapy abych to nemusel vse odskrtavat, je jich hodne, chybi tam nejaky select/deselect all.

    PRAASHEK: https://steamcommunity.com/profiles/76561198362591617/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ANTICLOVEK: pořiď!
    GREGI: btw nahoď steam profil nebo si mě rovnou přidej

    Steam Community :: praashek
    https://steamcommunity.com/id/praashek
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GREGI: jo tak, já to bral logicky tak, že to zobrazí všechno co je 64x64 pokud to bude zaškrtnuté. Máš pravdu, takhle to dává vlastně taky smysl :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    PRAASHEK: musis mit zaskrtnuty vsechny mapy a mody aby to filtrovalo vsechny 64v64:)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GREGI: no tak to asi nechápu - chci si vyfiltrovat všechny mapy a mody ale jenom 64x64 - tak to snad nemusí být zaškrtuné nic dalšího, ne? :)
    GREGI
    GREGI --- ---
    PRAASHEK: mas zasrtnuty mapy a mody? To vypada ze nemas zaskrtnuty ostatni nastaveni, vysledek je kombinace vsech "nastaveni"
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GREGI: no v browseru zaškrtnu map size 64x64 a stane se tohle :) to přece není filtr na 64x64

    GREGI
    GREGI --- ---
    PRAASHEK: Co oresne ti na nem nefunguje? Me slape skvele, pouzivam ho furt:)
    Jo ja treba v bfV hral jen hc mody... Naopak by mely byt i servery viv casual arcadovy, kazden at hraje co ho bavi;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam