• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    IORETH
    IORETH --- ---
    TOXICMAN: Uvažovala jsem nad tím, ale rozhodla jsem se jít do rizika a nechat to takto. Až bude většina řádků zelených, udělám si kopii, spáruju platby, obešlu lidi, co poslali jinou částku než odpovídá objednávce (protože třeba někdo omylem upraví jejich řádek a nevšimne si toho) a upomenu ty, co ještě nezaplatili.
    Teď je ještě možné objednávku měnit, přežiju i pokud někdo už zaplatil, ale "doobjedná" něco dalšího a pošle další platbu.

    Je pro mě snažší udělat to v jedné větší dávce za nějakou chvíli, než na tom pořád viset a sledovat změny, musím i pracovat :).
    Lidi, jste boží, musela jsem si ztlumit mobil, protože nepřestával pípat, jak chodí nové platby :-D
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    klasickej scam, clovek si rekne, ze chce zbozi za 3k, najednou se objevi male nalepky na mobil, ktere samozrejme potrebuji taky. :-D
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    IORETH: možná bych přidal sloupec "platba přijata" a zamknul ho jenom pro autora
    aby člověk viděl, že platba proběhla jak má
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    IORETH: mozna by pro prehled stalo za to pridat kolonku "poslano" do ktereho budem uvadet datum kdy jsme penize poslali?
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    IORETH: mozek me dohnal hned jak jsem si poradne prohledl ten qr kod :)
    ale ono to upresneni nicemu neublizi zeano...
    IORETH
    IORETH --- ---
    NAGASAWA: Hlavní kredit patří SMETYmu!
    IORETH
    IORETH --- ---
    SILVEIG: Ehhe, asi už je pozdě rozšiřovat řádnou nabídku...
    TEAPACK: Navrhuju pokrýt zbylé místo směsí velkých, malých, gaychat a malých gaychat podle vašeho uvážení. Až pak bude jasné tiskové rozvržení, napíšeš mě a SMETYmu, kolik jakých je navíc a ty se rozprodají v doobjednávkovém kole.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Na základě dotazu z pošty přidávám ještě:

    IBAN: CZ4162106701002203936772
    Variabilní symbol, pokud by někdo platil kreditkou a nemohl zadat zprávu pro příjemce: 556633
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Mimochodem - chtel bych podekovat Ioreth, ze se pustila s takovou vervou do organizace (a o nic min vsem ostatnim zaangazovanym v samolepkach, objednavkach a distribuci) a jak vsechno zorganizovala. Skvela prace.
    SILVEIG
    SILVEIG --- ---
    Prosím, prosím - nebylo by možné mít Gaychat nálepku i v menším provedení?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    IORETH: muze se hodit priste, protoze umi predvyplnit VS, SS, KS
    Generátor QR Platby | QR Platba
    https://qr-platba.cz/generator/

    (a taky to lecos vypovida o kvalite toho co poskytuji primo banky ... hlavne ze si tam nacpou logo)
    IORETH
    IORETH --- ---
    IORETH: Prosím i ty, kteří objednávali přímo SMETYmu do pošty, aby se podívali do tabulky a svoji objednávku potvrdili.
    IORETH
    IORETH --- ---
    ERRTU: Správná otázka!
    V QR kódu je přednastavená zpráva pro příjemce: Nyx_
    Po přidání idečka tedy bude vypadat například takto: Nyx_ERRTU

    Ty QR kódy v žádné mojí bance neumí předvyplnit fakin variabilní symbol, s ním by to bylo ještě mnohem snažší. Ale co už.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Účet, na který se platí, je můj. Peníze na něm a informace o čísle účtu je stoprocentně diskrétní z mé strany a tak diskrétní ze strany mBanky, jak stanoví zákon.
    Pokud omylem pošlete víc peněz, nebo budete mít jiný problém, napište mi, vyřeším to, ale snažně vás prosím, snažte se poslat platbu správně napoprvé :-).

    Jakmile objednáme, spustíme "registraci k distribuční fázi". Udělám nějaký google form, do kterého platící lidé napíšou, jak by chtěli zásilku dostat.
    - Osobní vyzvednutí v pražském centru
    - Osobní vyzvednutí v jednom z dostupných měst
    - Poštou v obyčejné obálce (dodají adresu)
    - Zásilkovna (dodají identifikátor pobočky)

    Dostupné město je takové město, do kterého je ochoten někdo dojet a zároveň je je tam ochoten někdo zorganizovat místní distribuci. Seznam dostupných měst bude uzavřen někdy o víkendu 7.-8. října
    IORETH
    IORETH --- ---
    Finální podoba Gaychat nálepky
    Kredit XAKROO :-)

    IORETH
    IORETH --- ---
    Vážení velevážení, rozšiřujeme nabídku a spouštíme platby!

    1.) Podle momentálního stavu objednávek to vypadá, že je velký zájem i o malé nálepky, takže je nově možnost je přímo objednat
    2.) BUDE GAYCHAT NÁLEPKA! Díky, XAKROO.

    Prosím, věnujte pozornost objednávkové tabulce a aktualizujte svůj řádek:
    Nyx Typing brigade - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WqCLbCctG2VyMonDNhIIz-tO0DIsAohX7TUZKvEyKwc/edit?usp=sharing

    - Počet patchů (500,- Kč)
    - Počet velkých nálepek (100,- Kč)
    - Počet malých nálepek (50,- Kč)
    - Počet Gaychat nálepek (100,- Kč)
    - ZDA JE OBJEDNÁVKA NYNÍ FINÁLNÍ (defaultní hodnota je NE)
    Sheet vám i řekne, na jaké jste ceně.

    PLATBA
    - Číslo účtu: 670100-2203936772/6210
    - Upravte prosím zprávu pro příjemce - PŘIDEJTE ZA PODTRŽÍTKO SVOJE NYX ID.
    - Upravte cenu - default je 1000,- Kč.
    - DEADLINE pro platby: příští čtvrtek 5.10. půlnoc

    Příští pátek vyhodnotíme, kdo co objednal a zaplatil, a zaplacené věci objednáme.
    Protože nálepky budeme nakonec objednávat ode všech typů podle vašeho zájmu, pokryje nevyužitou zbylou plochu Teapack a Smety tak, jak uznají za vhodné, abychom měli od každého typu nějaké navíc.

    IORETH
    IORETH --- ---
    NAVARA: Tak to vypadá, že na platbu použijeme soukromý účet, vypadá to, že můj :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WRIGHTCZ: Tam žádné omezení na řádky není, prostě piš dál
    WRIGHTCZ
    WRIGHTCZ --- ---
    Prosím o vytvoření nového listu 111 záznamů už je zabraných. Díky
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    MEANKITTY11: Ahoj, klidně to pak pošli zase mně ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam