• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    IORETH
    IORETH --- ---
    Uzamkla jsem sdílenou tabulku a přidala do ní doobjednávkovou část.
    Máme už pořadník na doobjednávky. U doobjednávek rozhoduje pořadí, v jakém objednáte ke mně do pošty, v případě většího zájmu rozhoduje pořadí příchozí platby.
    Platba je potvrzená jako došlá, pokud vám ji potvrdím do pošty nebo se objeví příslušné číslo ve sloupci Zaplaceno v druhé (doobjednávkové) části tabulky.

    Počet dostupných volných patchů je v tuhle chvíli jeden :)
    Počet dostupných nálepek zatím neznáme, očekáváme v první polovině příštího týdne.

    Tabulka:
    Nyx Typing brigade - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WqCLbCctG2VyMonDNhIIz-tO0DIsAohX7TUZKvEyKwc/edit?usp=sharing
    IORETH
    IORETH --- ---
    HABEAL: Napiš mi do pošty, kterou věc bys chtěl, patche navíc zatím jsou (ačkoliv rychle mizí :-) ) a nálepky velmi pravděpodobně budou taky.
    IORETH
    IORETH --- ---
    PRAASHEK: Zatím nechvalme den před večerem, ještě nemáme nic v ruce! :-D
    Ale děkuju.
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    Já se omlouvám ale byl jsem pracovně pryč a koukám že jsem nestihl objednat. Kdyby náhodou byli nějaké plonkove rád bych si jednu vzal! :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Já teda se taky připojuju k adoraci IORETH za její perfektní zvládnutí celé operace a taky za to, že byla ochotná i přes nasazení do globální stránky věci věnovat čas i lokálním problémům, jako třeba se ozývat opozdilcům do pošty :)

    Díky!

    ---
    SMETY
    SMETY --- ---
    IORETH: Krásný :)

    Tak: Přijaté - vydané = dar pro UA :)

    A tak to mělo celou dobu být. Jsi šikovná a s tahem na branku.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Smekám přede všema, krásná práce :)

    David po mně nedávno chtěl pozvánku na nyx, ale koukám, že je stále ještě nevyužitá. O této iniciativě tak nemá ani tucha, o to víc se těším na jeho ksicht, až to zjistí :D
    IORETH
    IORETH --- ---
    Takže:

    Patche
    - Objednáno bylo 197 patchů, zaplaceno je 193 patchů.
    - Cena za kus je od dvou stovek kusů o 3,10 Kč nižší než při menším množství objednaných kusů, takže objednáme 200 kusů, budeme padesát korun v plusu, nákupku 7*79,90 Kč zaplatím já a doprodají se v druhém kole (nebo mi zbydou).
    - Cena celé objednávky (pouze patchů) by tedy měla být cca 25 250 plus poštovné a balné.

    Nálepky
    - Zaplaceno 248x velkých, 227x malých a 108x gaychat nálepek
    - Tolik se jich umístí na archy, zbytek posledního archu pokryje Teapack tak nějak podle svého uvážení, lobbuju i za malé gaychat samolepky
    - Cenu tisku nálepek ještě neznáme

    Na účtu se mi sešlo (anebo potvrzeně dorazí) neuvěřitelných 146 150,- Kč !!!
    Z toho více než 2800 tvoří prosté dary a "dýška"
    Což naprosto předčilo má nejodvážnější očekávání :-)
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    KEB: Kupodivu to bylo myšlený, aby se ten drobný příspěvek dostal bez nákladů na Ukrajinu. Takže ne. Ale nechápu, proč vůbec musím na tohle reagovat :/
    IORETH
    IORETH --- ---
    PRAASHEK: Výrobce udává dva až tři týdny.
    IORETH
    IORETH --- ---
    BIGEM: Platba dorazila se správným identifikátorem, všechno je v pořádku :)
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    PRAASHEK: pravidelně jezdíme do Olomouce
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    doobjednal jsem 2x malou nalepku, zena mi cornula velkou, platba okamzita, zbytek placen uz pred casem, snad to neudela zmatek v tabulce, diky za napad a za organizaci
    KEB
    KEB --- ---
    BOTUL: takže si můžu vzít jeden patch za tebe?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Jo a je už nějak přibližně vyrýsován termín vyhotovení? Ptám se pro kamaráda.

    R4BB1T: a pak pojedeš do KM nebo platí jenom ta první část? :)
    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    PRAASHEK: Budu vyzvedávat v Praze
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Bude si někdo vyzvedávat patche/lepky v Praze a pak v průběhu následujících let cestovat někde poblíž Kroměříže?
    IORETH
    IORETH --- ---
    BOTUL: jasně, no problemo. Už umím i anonymní dárce, pokud by to pro tebe bylo zajímavé :).
    Možnosti:
    - Nedávat řádek do tabulky a napsat mi do pošty, že chceš být anonymní dárce. Vyúčtuju to bokem.
    - Dát řádek do tabulky s prázdnou/nulovou objednávkou, já tam dopíšu platbu (jakmile přijde) a budeš veřejný dárce
    - Dát řádek do tabulky a během dne se rozmyslet, jestli přece jen nechceš aspoň nálepku :). Rozdíl v ceně nevadí, políčko Zaplaceno sice bude červené (protože tam mám jen primitivní conditional formatting), ale bude to v pořádku.
    SWIST
    SWIST --- ---
    BOTUL: zapíšeš se do tabulky, a nezadáš žádné počty, pouze vyplníš kolik jsi poslal.
    BOTUL
    BOTUL --- ---
    Můžu poslat peníze a nic za to nechtít? :) Jak to zaevidovat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam