• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    Ahoj, sleduju i z Kyjeva... Manžel říká, že příspěvek na kvalitnější obuv, či jakékoliv zateplení (ponožky, termoprádlo)by se určitě hodil. Kapacitně max do 10 osob, víc už jich tam není .
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: Ira je momentalne na libankach v Kyjeve. Konecne jeji manzel dostal po roce opustak... Takze nemuze napsat, co by potreboval. Zkusim PM, ale nevim jestli odpovi.
    IORETH
    IORETH --- ---
    IORETH: Považuju tohle za schválené a posílám 6 500,- Kč Gekonovi :)
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    IORETH: Při takovém obnosu je možnost jim zakoupit i něco dražšího, co jim umožní lépe zvládnout jejich práci, jako kvalitní termovize nebo noční vidění s technologií bílého fosforu.

    Aby se muži Ira_Palmovka zvýšila šance na návrat domů.
    IORETH
    IORETH --- ---
    A hned tu máme první požadavek :).
    GEKONZPRAHY kupuje turnikety, které by měly odjet do Ukrajiny už v listopadu. Zatím má přesně 10 000,- Kč, chtěl by se dostat na 16 500, aby mohl objednat patnáct čtyř kusových balení po 1 100,- Kč.
    Dejte tomuhle postu palec nahoru, pokud souhlasíte s tím, aby se těch zbývajících 6 500,- Kč poslalo Gekonovi rovnou.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Vážení velevážení,

    Uzavřeli jsme doobjednávkové kolo a nálepky jsou v tisku. Celkem 631 nálepek.
    Jakmile se dovíme cenu, budeme též vědět, kolik jsme to vlastně vybrali.
    Na účet přišlo celkem 154 800,- Kč (!!!!), za patche jsme zaplatili 25 845,72 Kč.

    Otevírám tedy diskusi, kolik peněz komu pošleme.

    Zatím byly zmíněni (a já si pamatuju) tito:
    - Chlapi od Gekona
    - Chlapi od muže Ira_Palmovka
    - Vít Samek

    Pokud jsem něco minula nebo tu podle vás někdo úplně chybí, teď je ten správný čas ho zmínit.


    Diskutujme, kolik peněz (na procenta) komu bychom měli poslat. Lajkujte posty, které vám v tomto směru konvenují.
    Ve středu večer bych odpovědi přebrala a udělala anketu, kterou necháme běžet cca do konce týdne.
    Do té doby už budeme definitivně vědět, jaké jsme měli náklady a kolik peněz teda doopravdy máme a bude i slušná šance, že nálepky už budou a snad i patche budou "před dokončením".
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Troufám si říct, že "dotisk“ bude asi určitě :)
    _PLWI_
    _PLWI_ --- ---
    .....nevyplatilo by se vám "dotisknout" ještě několik nášivek? Ja bych o jednu měl zájem do UK a řekl bych, že nebudu sám.....
    CDR
    CDR --- ---
    ALDARION: jooooo... Já chci! :) Do lbc
    IORETH
    IORETH --- ---
    KEB: V levé části se s malými gaychat ještě nepočítalo. Objednávka upravena
    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: v prvním sloupci nevidím gaychat malé. Já bych chtěl vyměnit v objednávce gaychat velkou za dvě malé

    Eventuálně prosím o doplnění/změnu ve formuláři. Cena je stejná
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    ZETOR_13: obálka do 50 gramů je podle všeho za 50 CZK. Takže bych to nehrotil. Ale pokud je někdo v Torontu můžeme sloučit zásilky :)
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: Takze sama Praha, 3x Brno a Kanada? Vim, ze je brzo, jen me to pobavilo
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    MARWIN: jak moc na to spechas, pripadne jak moc je ti postovne ukradene? Muzu zkusit kamaradku cecho-kanadanku, kdy ona pojede tam, pripadne rodice sem. Dalsi varianta je zkusit naseho zpravodaje v USA. Ale mozna bude postovne od ceske posty nakonec levnejsi nez jakekoliv snahy o USA-Can ci Can-Can transfer, netusim.
    IORETH
    IORETH --- ---
    MARWIN: To rozhodně, šábli byste se o poštovné z Česka do Kanady, které nebude malé..
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    IORETH: mne to bude treba poslat postou, ale pokud je tady jeste nekdo v kanade, tak by se mozna opatio posat jednu obaku a ja bych to pak preposlal kanadskou postou za mistni pausal
    IORETH
    IORETH --- ---
    VYHULENY_UFO: Na peníze :). Párkrát se stalo, že lidi, co čtou 3. světovou, se dokázali spojit a vybrat nemalé peníze na pomoc konkrétním vojákům nebo jiným lidem v Ukrajině. V jednu chvíli se diskuze zvrhla a vznikl, inspirován patrně nášivkami NAFO, design nyxí typing brigády, co bojuje z gauče a z kanclu prstama na klávesnici a pomáhá tak Ukrajině k nezvratnému vítězství. Pak se diskuse zvrhla ještě víc a logickým důsledkem byl design nyxí gaychat brigády.

    Rozhodli jsme se udělat nášivky a nálepky s těmito designy, prodat je za vyšší než běžnou cenu a výtěžek poslat do Ukrajiny.
    Zatím jsme cca na stopadesáti tisících před odečtením nákladů.

    Pokud by tě to zaujalo, tak nášivky už nejsou, ale stále je možné objednat nálepky - velké jsou cca 9 cm na výšku, malé cca 4,5 cm (design v záhlaví).
    Objednávku sem nebo ke mě do pošty.
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: No problemo, téma je živé, když se zrovna diskutuje :).
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tyjo, k cemu je to dobry?
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: Sorry, nechtel jsem to nijak uspechat. Myslel jsem, ze mozna mas nejakou predstavu ze sendu. Ale treba se ukaze, ze tu jsme vsichni prazska kavarna. :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam