• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    juch :)

    R4BB1T
    R4BB1T --- ---
    Děkuji mnohokrát za zprostředkováni. Patch je naprosto fenomenálni.

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Tož večer začal dobře.

    MESKALINE
    MESKALINE --- ---
    NAVARA: No ja uz dorazil domu (mimo Prahu 😁).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jak dneska nedal, vždyť tam teprve vyráží :)
    MESKALINE
    MESKALINE --- ---
    IORETH: ahoj dneska sem to nedal. Kde pracujes (jestli to neni nejak tajny)?
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    WAMP_ELF: jen tak pro info at neudelate stejnou chybu jako ja: necpete do babyboxu dite ktere si uz pamatuje svoje jmeno a adresu...
    IORETH
    IORETH --- ---
    Doručení Brno - Balíček odjede do Brna v neděli večer a pokud se nestane nic mimořádného, tak bude v Inaris už na začátku příštího týdne. Stay tuned :).

    Stále platí, že pokud byste znali někoho, kdo to tam doručí dřív, tak to dám jemu.
    IORETH
    IORETH --- ---
    Vážení velevážení, kteří jste plánovali dneska přijít do hospody, ale nevyjde vám to:

    Zítra jdu na poštu. Takže pokud se nebudete chtít stavovat příští týden u mě v práci, můžete znovu vyplnit distribuční dotazník a patche vám přijdou pravděpodobně v pondělí.
    Dotazník: https://forms.gle/STvCWWpoDnJvbuuL7

    Poštovné stojí 39,- Kč a platí se na stejný účet jako patche. Opět poprosím o nyxí idečko do zprávy pro příjemce doplnit za "nyx_"
    Díky :-)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    NAVARA: je, vyhodili mě.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WAMP_ELF: Na babyboxu není věkový limit :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    ZETOR_13: jo mě taky nepustí, mohl bys na to už laskavě přestat upozorňovat? Děkuji.
    IORETH
    IORETH --- ---
    V hospodě budu sedět hned za vchodem vlevo, poznávací znamení je extra velká nálepka položená na stole.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: vzhledem k jejich IT schopnostem je naprosto predcasne dekovat. Spis rekni cos dostala a ja to nasledne zaplatim.
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: Ooooh, děkuji! :-D
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: Prosim dojdi si pred hospodou do toho cokoladoveho obchodu v Jame, na jmeno Ioreth bys tam mela mit ode mne krabicku se vsemi alkoholovymi pralinkami co delaji. Eshop jim nefunguje, volal jsem tam osobne. Fakturu mi teprve casem poslou. Tak kdyztak dej vedet, ze to dopadlo.
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: Před podzimkama bylo ještě moc brzo, obálky jsem dodělala ve čtvrtek.

    Potřebovali bychom někoho, kdo by jel ideálně zítra nebo o víkendu.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: Pro uplnost dodam, ze jsem nabizel trasu na SVK, kde Brno bylo po ceste. Ale jelikoz o ni nebyl zajem, tak SVK prijelo o podzimnich prazdninach za nami a priste pojedu na vanoce. Takze nejspis nejsem perspektivni...
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: Jo jo, byl to velmi příjemný večer :)
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: v utery to bylo super, skoro mam chut prijit znova. Ale deti me nejspis nepusti. Koukejte vsichni nabehnout a posedet. At se Ioreth zbavi vseho a nemusi resit, co se zbytkem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam