• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    rozbalit záhlaví
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: Jsi nase zlaticko :-x
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: Já jsem dokonce mírně v plusu jen na dýškách za poštovné a to mi ještě to poštovné tři lidi dlužej! :-D. Já si na to udělám nějakou automatizaci, to mě bude i bavit. Spíš dokavaď je zboží vlastně lehké papírové povahy, tak je poštovné okrajová část nákladů (listovní zásilky české pošty fungují dobře). Jakmile zvedneme váhu, půjde nahoru i cena poštovného. Já se přizpůsobím, s tím není problém, najdu způsob, jak posílat balíčky.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: Nerad bych, aby Te to nejak neprimerene zatezovalo. Ale nejakou zkusenost s distribuci mame. Muzeme to priste zlepsit. Vcetne toho, ze vyhradime penize pro Tebe. Tomu se tu nikdo nebranil a prestoze jsi rekla, ze nic nechces, tak se v cokoladach seslo pomerne dost penez, takze s tim by problem nebyl.
    Ja bych spis uvazoval smerem k rozsireni. Poskytnout to co tu delame jako Nyxi merch vseobecne. Dal nam laskave svoleni k nasemu projektu. Proc mu to nevratit jako knowhow, ktere se muze roszsirit i mimo WW3. S tim, ze by cast zisku sla na provoz auditka a cast na pomoc ted UA, ale buh vi kam za 10 let...
    Moznosti jsou obrovske: Hrnky, trika, vlastni postovni znamky (ty bych obzvlaste rad)...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    IORETH: nestacily by takovy ty ala magneticky papir jak se tisknou treba fotky? pak jsi imho porad +- na vaze jako u patche
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    IORETH: S Gekonem jsem volal, protoze jsem mmnt v takove nenalade, ze jsem mmj potreboval mluvit s lidma, co maj info z prvni ruky. Prace slechti, po tom rozhovoru jdu akorat vydelavat penize na pripadnou relokaci, kdyby bylo potreba.
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: Magnety jsou dobrý nápad!
    (pomalu se připravuju na voser s vážením každé zásilky, protože hrozí, že již jeden velký magnet přešvihne 50g)

    LAUNCHER: Raději dej Gekonovi vědět, žes to poslal. Je to jeho normální účet, tak aby se té částce nestala nějaká nehoda :-)
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    zjitil jsem, ze potrebuji NTB (nyx typing brigade) magnet na lednicku, tech bych vzal klidne 10 tak treba priste ;-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SWIST: Diky, poslano.
    SWIST
    SWIST --- ---
    LAUNCHER: Tak já jsem všudezdejší, jen se jako vždy moc nevyjadřuju.. :D

    Kam poslat je možností stále více než dost, ale třeba GEKONZPRAHY má vedle v 3. světové na nástěnce QR kód a to jde přes něj přímo pro kluky..
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SWIST: Ty ses tu taky? Twl a nikdo takovymu hroticovi UA vs RU, jako jsem ja, ani nezavola? Doufam, ze se stydite hosi ☺️

    Abych to i za Vas napravil - kam aktualne poslat? Prisly mi nejake premie.
    SWIST
    SWIST --- ---
    LAUNCHER: Taky si zkusím pamatovat. :D
    IORETH
    IORETH --- ---
    LAUNCHER: Pokud si vzpomenu, dám ti vědět :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    IORETH: Dekuji za info.

    Kdyztak at mi pls da treba GEKONZPRAHY info, kdybych zrovna nestihal cist 🙏
    IORETH
    IORETH --- ---
    LAUNCHER: Nálepky/nášivky byly jednorázová akce. Pravděpodobně se v nějaké formě zopakuje po Novém roce, až se lidi trochu finančně zotaví. Bude to anoncováno ve 3.světové.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Ahoj. Nejsem samolepkovy/patchovy typ, ale jaka je pls moznost pridat se k podpore dobre veci? - Poslat dar na ten QR code, ktery vidim v zahlavi? 😊
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    středojižní prdelovice oznamují příjem zásilky. díky moc.
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    ZMATENAA: Cavalier bez střechy, no to je velká láska <3
    ZMATENAA
    ZMATENAA --- ---
    Konečně jsem se dnes dostala k polepu a už si je povezu všude sebou.)
    Velké díky všem zúčastněným.

    IORETH
    IORETH --- ---
    GANBOY: Jj, jestli bude nějaké příště, budou trochu menší.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Tak dneska dorazil dopis, do nejhlubšího zákoutí ČR. Středočeského kraje.
    Dikec!
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Předběžně obědnávám PVC 4xpolovicni klasiku 4x PVC poloviční jednorožec! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam