• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    IORETH
    IORETH --- ---
    Já se akorát obávám, že před Vánocemi nebudu mít čas, už teď se mi krátí. Museli bychom se bleskově shodnout na sortimentu a cenách, abychom vyhlásili objednávkovou fázi a stihlo se to nechat vyrobit a distribuovat. Týden a půl před Vánoci navíc nebudu v Praze a víceméně ani na internetu. Pokud by nevadilo, že se případné dodáni protáhne do ledna, můžeme do toho jít. Pokud to teda někdo nevezme za mě, samozřejmě :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SNUPAK: souhlas. Je sice málo času, ale stihnout se to dá. Před Vánocemi se vybírá nejlépe. Mám dlouholetou osobní zkušenost. Když se dokáže vybrat 4 milióny na kočky v útulcích během 3 týdnů, tak na takový auto se vyberou prachy za týden. Jen pokud to má být větší, bylo by košer mít to ofiko. takhle mezi námi stačí transparentní účet, ale s oslovením firem apod je to už o pusu.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    už visíme i u yuriho v krámě!

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    WAMP_ELF: To je strašně přeplácaný... To bych si na auto nenalepil 🥲
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    WAMP_ELF: tak další grafika by mohla kromě loga nyxu vycházet i z 310. perutě RAF ;) nějací rangers jsou proti tomu žabaři ;)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    PRAASHEK: Cheetos jsou vždycky dobrá investice...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WAMP_ELF: akorát že jejich výtěžek šel na sýrový křupky
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Myslím že jsme byly strčeni do kapsy.
    Protože Chairborn Ranger je prostě OP...

    SNUPAK
    SNUPAK --- ---
    Tady obecně panuje nedůvěra pořádat sbírky před vánoci. Asi s tím máte nějaké zkušenosti, já ne, soudím jen podle sebe, ale vůbec mi to tak nepřijde. Právě naopak. Před vánoci mi peníze létají z peněženky s pozoruhodnou lehkostí:)
    Pak po silvestru přijde sčot a kocovina. Do toho takové ty velké roční platby a deprese z daňového přiznání. Já bych to přehodnotil a na nic nečekal. Dárek pro putina taky pořádá rekordní sbírku..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já čekal přesně tohle :)
    KEB
    KEB --- ---
    IRA_PALMOVKA: aha, já čekal něco... něco... něco, vlastně ani nevím co. :D
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    KEB: protože mají na patchi Boba Marleyho, jointy a vyšité heslo v překladu "zhulené nezabiješ" takže při návštěvě VP automaticky čůrají na papírky a vůbec jsou dost pod drobnohledem
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    IRA_PALMOVKA: zeptej se třeba nějakýho grow shopu jestli nechtěj přispět! :-)
    KEB
    KEB --- ---
    IRA_PALMOVKA: co je batalion Bíba Marley ho a proč to sere VP?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    IRA_PALMOVKA:

    Hele šlo by získat nějaké (cenzurované samozřejmě) fotky s tím patchem, odkazy na jednotku jako takovou, odkaz na účet, nějaká lidská jména, částku co chcete vybrat atd. (asi do pošty).

    Nějaký informační balíček, který bych vzal do firmy a zkusil je přesvědčit že chtějí udělat akci mezi zaměstnanci pro vás?
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    ahoj lidi, tak po dlooouhém rokování manželovy jednotky se rozhodlo! Pánové prý omrzí teplejší oblečení na zimu a raději by chtěli na jaro vlastní evakuační vozítko. Jak jsem psala minule, s takovou částkou se vůbec nepočítalo a něco jsme na účtu měli, a zbytek zkusíme s kamarády prostě nějak dotlačit. Chápu, že teď před Vánoci, je každá koruna dobrá, ale po Novém roce mám případně připravené do nějaké místní dražby 2 patche od batalionu Boba Marleyho :) Kluci z batalionu je prý už nenosí, jsou pak snadným terčem vojenské policie a že ta tam teď řádí o stošest. Manžel se s nima potkal tak je hned stáhnul. Každopádně jsem vás chtěla informovat, kde peníze skončí a zároveň využívám situace a všem ještě jednou moc děkuju. Až budeme mít s manželem jednou ten kemp u Černého moře, tak všichni z NTB budou mít veelkou slevu a snídani zadarmo
    IORETH
    IORETH --- ---
    QWWERTY: guuud, tak to půjde :-)
    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: než omrd s balíkem, tak můžeš poslat dva dopisy á50g 🙃

    Teda pokud to samozřejmě nebude těší. Kapitán obvious gaychat brigáda.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    IORETH: tak jsem to ze zvedavosti vazil
    nejobycejnejsi magneticky papir vazi A4 okolo 27g
    kvalitnejsi magn. papir, co bezne tisknou fotolaby jako darkovy, ma pri 7x7cm cca 9g

    myslim, ze jeden vetsi magnet se ti do 50g porad vejde :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam