• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    rozbalit záhlaví
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZETOR_13: jo! Magnet asi taky nutně potřebuju :-)
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    IORETH: magnety, nutne potrebuji magnety na lednicku, maringotku a vubec :-D
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    WAMP_ELF: hmm jen 16km od baraku :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Když jsme u těch výběrů... U mě na baru je k zakoupení pivo z UA s tím že stojí 500 a to pak posílám na frontu. Můžu vám říct že moc nan odbyt nejde. Tak se zastavte až pojedete Telčí. Měl tu mít výstavu Neivan ale vypadá to že je v branném věku a už nějak nemá energii...
    Kdyžtak tedy v bývalé synagoze na viděnou.

    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: já bych se další edici nalepek taky nebránil, hlavně gaychat brigádu bych užil

    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    IORETH: Za mě triko + hrnek.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    IORETH: hrnky nezní špatně :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Ale nálepky bych každopádně udělala, mám novej noťas a nemám co na něj dát, je strašně prázdnej :-)
    IORETH
    IORETH --- ---
    OK, pokud by byl zájem, můžeme popojet :-)
    Opakovat jen patche a nálepky by asi nevedlo k velkému zájmu, takže bych sortiment trochu rozšířila. Hrňte sem nápady, co by se vám líbilo. Mě momentálně napadají jen hrnky, trika a pivní tácky a to je trochu málo originální :).
    Osobně dost trpím myšlenkou, že UA nemá čím střílet, takže jako cíl (jeden z cílů) bych lobovala za nějaký subjekt schopný dodat reálné "střelivo", třeba drony.
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    Ahoj všem, Vláďa mi zapózoval s "Diskotékou", na kamufláž a nálepky prý zatím nebyl čas. Vláďova jednotka se bohužel také vlastně rozpadla a to asi 2 dny po tom co jsem odjela z Kyjeva. Většina kluků byla přeložena a teď řádí někde u Časiv Jar, ale naštěstí si ještě aspoň stihli nabrat zásoby co jsme přivezli. Vláďa naštěstí zůstává v týlu, zvedli mu šarži a přeložili ho asi o 50km dál. Momentálně je poslední paramedik pro celou jednu oblast, takže auto se mu fakt moc hodí a stejně neví kam dřív skočit

    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    WAMP_ELF: Má se dobře ;)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GEKONZPRAHY: TenKterýNemáDuši je pořád v doma, že jo? Nebo nesmíš nic říkat?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    A... Vláďa a jeho chlapci?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    BANSHEE: Od ledna je jeden nezvěstný, spíš KIA než MIA. V březnu byl jeden těžce zraněný a přišel o ruku v rameni, spodní čelist a nos, když zalehnul granát.

    No a Ondřeje poslali na lov speciálů co se pohybují v ukrajinském týlu v charkovské oblasti, a nedá se s ním navázat spojení. Což by ale nebylo prvně. Je klidně možný, že už je zpátky z mise, ale má prostě rád svůj klid :)
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    GEKONZPRAHY: Bojím se zeptat, co znamená, že nejsou?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Jedině na Vláďu a jeho chlapce, Naši chlapci jsou... spíš nejsou. Zůstal jen Ondřej, a o něm dobrý tři tejdny nemám zprávy.
    BUNCAK
    BUNCAK --- ---
    Blíží se další kolo sbírky?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    A já se konečně dostal o tomu vyměnit červený kříž za červený kříž na mém edcčku..

    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    ahoj lidi, jelikož asi za hodinku vyrážíme směr Ukrajina, tak bych ráda udělala takový sumář celé akce. Tak co vezeme: samozřejmě AUTO!! Manžel bude mít konečně vlastní sanitku :) na auto vezeme i samolepky NYX TYPING BRIGADE, takže tam určitě aspoň jedna bude.

    Vezeme elektrocentrálu Honda (díky Hugovi a Clubu Styx).

    Vezeme paramedický balíček: 10 turniketů, spoustu krytí na pneumotorax, masti, vitamíny, iontové nápoje, chilli náplasti, nějaké organizéry a amuplaria, bylinné sirupy na lepší spaní a další......

    Vezeme spoustu čaje, kávy, ořechů, sušeného ovoce, čokolád a sušeného masa. Chilli, chilli omáčky, asi 1kg sušených hub, konzervy s gulášem, paštiky, ovesné kaše, proteinové tyčinky, paprikové klobásy a spoustu instatních potravin a jesenek...

    Vezeme hromadu tabáku, papírky, filtry, repelenty, asi 50 párů letních ponožek, 5x kratasy, 10 tričko AČR, armádní opasky a kloboučky na léto a jedny norské armádní boty ( díky Matěji, tam se o ně poperou)

    Každopádně bych chtěla ještě jednou všem moc poděkovat a přejte nám šťastnou cestu a klidný pobyt.
    DOGTORRR
    DOGTORRR --- ---
    Ahoj.
    Long story short:
    Ztratil patch.
    Sehnal nový patch.
    Našel patch.
    Má jeden navíc.


    Takže kdyby po něm někdo toužil, je u mě, nebo ho časem dám do aukce na 3.světový. V obou případech za příspěvek na T4U.
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    a jsou domluvený i samolepky NTB, které mi dodá TEAPACK. vezmeme je s sebou a až si to kluci zkamuflujou podle potřeby, tak tam prej určitě aspon jedna bude :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam