• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERCarnivore dieta
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Tak tu vítám všechny masožravce i nemasožravce, kteří nad tím uvažují. Pro ty kteří neví co konkrétně znamená jíst jenom živočišné produkty, tak se obecně bere, že jíme jenom maso, vejce, mléko ideálně čerstvé a plnotučné nebo vůbec. Absolutně no go je cokoliv obsahující cukr, žádná mouka a žádná zelenina ani ovoce. No a různý lidi jednou různě intenzivně... někteří po nějakém čase zapojí trochu zeleniny, někteří naopak jedou ještě striktněji na lion dietě, kdy konzumují opravdu jenom hovězí, sůl a vodu. Do tohoto levelu osobně nesměřuju ale uvidím jak se to vyvrbí. Zatím jsem na začátku.
    Mám za sebou prvních 13 dní. Většinou mám k snídani 5-6 vajec míchaných na ghi másle s cca 150g slaniny. K obědu pak vařený kuře i s vývarem, hovězí steak, hovězí burger (bez housky a bez oblohy samozřejmě) s volským okem, semtam rybu.
    První týden byl hodně ve znamení průjmu, kdy se tělo vypořádávalo s náhlým nedostatkem veškeré té vaty, kterou jsem se do té doby cpal. To už ale skončilo a zatím to vypadá, že to funguje. Shodil jsem za těch 13 dní už cca 5 Kg. Pivní pupek je výrazně menší a košile které jsem před měsícem měl na odpis už naprosto v pohodě zapnu.
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam