• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHILDRENOFKARMALoučení s ULOŽ.TO
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CUNESK8: super, díky! To bude až to dám na 4K rip
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    TOOMIX:
    Webshare.cz - moderní úložiště pro Vaše data
    https://webshare.cz/#/file/G6DpMyydaZ/komando-commando-1985-1-dabing-1993-2-dabing-1995-3-dabing-2006-puvodni-zneni-2x-rychlodabing-mkv
    tady mas vsechny dabingy + 2 rychlouse v jednom :)
    CUNESK8
    CUNESK8 --- ---
    na ulozto jsem za X let nasel nekolik rarit z TV nebo VHS a toto uz zadne uloziste jen tak nenahradi (obcas se neco objevi na webshare) + na vymenu filmu to byla taky super stranka. Nastesti vse uz skoro mam a zalohuji to na hdd :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Rychle si sosněte VHSrip Commando s Arnoldem v jednohlasém dabingu

    Commando CZ (simultalny dabing).wmv | Ulož.to Disk
    https://ulozto.cz/file/6Hs5oxVb/commando-cz-simultalny-dabing-wmv#!ZJMxAmR2ATV4LwAwLwZmZJWyMzIvATWJrT9SnGORryABYwDkAj==
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    QUANTI: Nejsou na Webshare? Stream Cinema Community v Kodi?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Tak ono by hodně věcí řešilo kdyby ten obsah byl veřejný, ale uploader by musel být registrován a tedy by za legálnost ručil on sám. Je nemálo věcí které nemají problém s autorskými právy a díky tomu zmizí.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SITH: Jenže to ti neřeší legalitu 🤷🏼‍♀️
    SITH
    SITH --- ---
    mě přišlo fajn to ulozto přeplatné, které jsem si rád zaplatil, kolik to bylo, pár stovek za pár giga.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    QUANTI: no ale to předpokládá, že to někdo stále udržuje u sebe

    btw. ocením tipy pro operaci Zachraň co můžeš
    CUKI
    CUKI --- ---
    C8400: Jestlipak si ta EU uvědomuje, že takový zákaz zvyšuje uhlíkovou stopu, protože každý druhý teď nakoupil zbytečně velký disk a stahuje jak zběsilej... :-D
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    DATEL: dost starých filmů je na sosáči
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    DATEL: to mě přesně napadlo, zase si lidi budou vyměňovat disky... 🙄
    DATEL
    DATEL --- ---
    QUANTI: Přesné. Platím si aktuálně několik streamovacích platforem, i na hudbu, ale prostě staré filmy a seriály se legálně sehnat nedají.

    Holt se asi budeme muset vrátit do pravěku, místo CD vypalovaček koupit BD vypalovačky a zas vyměňovat :-D
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    no tak nekde sehnat kontakt na admina, at stopi disky a rozjede to na darknetu..
    C8400
    C8400 --- ---
    DATEL: uff... zrovna jsem se o tom dozvěděl v jiné diskuzi, kde se někdo ptal, na doporučení, co stáhnout, než zavře. Smutné.
    ALESH
    ALESH --- ---
    QUANTI: co je nekde legalne si rad zaplatim, ale stary noir filmy, knizky, navody na prastary pristroje - vsechno tohle bude chybet. A co si budem nalhavat - kradenej sw a hollywoodsky pitomosti jsou ta 99% obsahu tipuju.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Ach jo. Mně fakt nejde o kradení hollywoodských trháků, ale všechny ty knížky nebo dvacet let starý filmy a seriály, co nikde nejsou...
    DATEL
    DATEL --- ---
    Podle mě to je jen začátek, postupně skončí všechna větší uložiště tohoto typu. Na jaře skončil Hellshare a Hellspy, úplně. Tak teď záleží, koho dalšího si vyhlédnou :-(
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Tak dlouho Uloz.to odolávalo a najednou se zavřou v podstatě preventivně? Wtf
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam